09.04.2020.

powiat wolsztyński

gmina Siedlec

Życzenia wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

Wszystkiego najlepszego składa dyrekcja i wszyscy pracownicy Szkoły Podstawowej w Tuchorzy.

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2020/202

Ważne informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty:

Konkurs recytatorski

6 marca 2020 roku odbył się konkurs recytatorski dla oddziałów przedszkolnych. Dzieci z grupy 0A „Podróżnicy” oraz 0B „Odkrywcy” wyrecytowały wybrane przez siebie wiersze. Komisja (Jolanta Pławińska, Agnieszka Domagała) po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrała zwycięzców. Wybór nie był łatwy, dzieci mimo wielkiej tremy wystąpiły wspaniale. Pierwsze miejsce zajął Wiktor Tomiak, drugie miejsce Marysia Grześkowiak, trzecie miejsce Weronika Krajs, wyróżnienia : Kamila Kulus, Kornelia Pawłowicz, Nikola Stankowiak, Błażej Przybyła. Gratulujemy zwycięzcom, którzy pojadą na gminny etap konkursu do Domu Kultury w Siedlcu.