Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
30.10.2020.
Wydarzenia
SKO w SGB PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
09.10.2020.

W roku szkolnym 2019/20 Szkoła Podstawowa w Tuchorzy została laureatem konkursu ,,SKO w SGB” organizowanym przez SGB Bank S.A. w Poznaniu. Celem konkursu jest edukacja dzieci i młodzieży szkół podstawowych w zakresie różnych form oszczędzania oraz pogłębianie więzi środowisk szkolnych z Bankiem Spółdzielczym. Szkoła otrzymała nagrodę w postaci bonu upominkowego do sieci EMPIK oraz 30 gier ,,Dobble” z przeznaczeniem dla najsystematyczniej oszczędzających uczniów. 15 czerwca 2020r. Pani wiceprezes BS w Siedlcu Hanna Jaskulska przekazała nagrody na ręce opiekuna SKO. Natomiast dzieciom wręczono je we wrześniu, po ponownym otwarciu szkoły.

GRATULUJEMY!

Czytaj całość…
 
Mistrz oszczędzania PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
03.10.2020.

W ubiegłym roku szkolnym MISTRZEM OSZCZĘDZANIA została LENA CZARNACKA, a wicemistrzem – ZUZANNA FURMANIAK. Ze względu na zaistniałą w kraju sytuację epidemiologiczną i realizowanie w szkole nauczania zdalnego nagrody zostały wręczone laureatom i pozostałym, systematycznie oszczędzającym uczniom, dopiero we wrześniu 2020 r.

GRATULUJEMY!

Czytaj całość…
 
Twórczość literacka uczniów PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.06.2020.

Niedawno ogłosiliśmy konkurs na wiersz o koronawirusie. Prace przysłało 12 uczniów. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy, za to że podjęli się wyzwania, jak również w pełni sprostali zadaniu. Mimo, że dotyczą one tego samego tematu, to każdy z nich jest inny. Każdy ciekawy i inspirujący. Dlatego komisja, która zebrała się 26.maja.2020 w składzie Jolanta Pławińska, Lucyna Barska i Iwona Fornalik miała bardzo duży problem, aby wybrać jeden. Postanowiliśmy, że nagrodzimy wszystkie prace równo. Zatem wszyscy otrzymujecie I miejsce. Dla wszystkich przygotujemy dyplomy i nagrody, ale niestety będą one musiały poczekać do momentu aż się zobaczymy. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim. Poniżej można zapoznać się z dziełami naszych artystów, którzy wyrazili zgodę na publikację:

Wiersze o koronawirusie


Zmieniony ( 08.06.2020. )
 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.03.2020.

6 marca 2020 roku odbył się konkurs recytatorski dla oddziałów przedszkolnych. Dzieci z grupy 0A „Podróżnicy” oraz 0B „Odkrywcy” wyrecytowały wybrane przez siebie wiersze. Komisja (Jolanta Pławińska, Agnieszka Domagała) po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrała zwycięzców. Wybór nie był łatwy, dzieci mimo wielkiej tremy wystąpiły wspaniale. Pierwsze miejsce zajął Wiktor Tomiak, drugie miejsce Marysia Grześkowiak, trzecie miejsce Weronika Krajs, wyróżnienia : Kamila Kulus, Kornelia Pawłowicz, Nikola Stankowiak, Błażej Przybyła. Gratulujemy zwycięzcom, którzy pojadą na gminny etap konkursu do Domu Kultury w Siedlcu.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 471
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de