Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
02.07.2020.
Wydarzenia
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole to jak co roku zbiórka pluszaków, zabawek, przyborów szkolnych, książek które następnie zostały dostarczone do Poznania,gdzie trafiły do chorych dzieci z 5 oddziałów szpitalnych w Poznaniu. Akcja została zorganizowana na przełomie października do 15 listopada. Jak co roku mogliśmy liczyć na wsparcie naszej społeczności szkolnej, rodziców i uczniów. Poniżej efekt naszej tegorocznej zbiórki.

 
Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

Dzień 21 listopada był Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Ideą tego dnia jest przypomnienie ludziom, że wzajemna życzliwość to początek i podstawa w budowaniu pokoju i owocnych relacji międzyludzkich. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Jak co roku również i w tym w naszej szkole ten dzień był dość mocno zaakcentowany. Do uczniów została wysłana wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się dniu i prośbie następującej treści:

Zmieniony ( 30.11.2019. )
Czytaj całość…
 
Przyjęcie w poczet obywateli gminy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

12 listopada br. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Tuchorzy zostali przyjęci w poczet Obywateli Gminy Siedlec. Uczniowie zwiedzili Urząd Gminy i poznali pracę urzędników.

Przy tej okazji odbyło się też spotkanie z policjantem, który przypomniał dzieciom o zasadach bezpieczeństwa. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.Zmieniony ( 30.11.2019. )
Czytaj całość…
 
Wiadomości z biblioteki PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

Jak zwykle w naszej szkole świętowaliśmy w miesiącu pażdzierniku Międzynarodowe Święto Bibliotek. Wiele się działo ale głównymi atrakcjami było:

  • Pasowanie na czytelnika klas pierwszych, podczas którego naszym gościem był pan Grzegorz Śmiałek ze swoim teatrzykiem Kamishibay.
  • Konkurs „Tuwimowy zawrót głowy”, w którym główne nagrody zdobyli: I miejsce Natalia Zaklika kl III a: II miejsce Oliwia Kaczmarek kl. Ia : III miejsce Michał Rabiega kl. I b.
  • Konkurs „Grzybobranie z aparatem fotograficznym”, nagrodzeni zostali: I miejsce Katarzyna Skrzypczak kl. II a.: II miejsce Patryk Koza kl. I b.: III miejsce Iga Pusiak kl. VI a.
  • Co piątek młodsi uczniowie mogą brać udział w bibliotecznej zgaduj -zgaduli
  • 22 listopada obchodziliśmy wspólnie z biblioteką publiczną „Dzień Kredki”- w bibliotece odbyły się zajęcia, w których główną rolę grały kolorowe kredki. Były piosenki, układanki, kolorowanki. Dzieci świetnie się bawiły
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 469
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de