Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
24.02.2018.
Wydarzenia
Święci w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
11.12.2017.

Miesiąc listopad to czas poświęcony szczególnie wszystkim świętym. W tym miesiącu pamiętamy o naszych zmarłych. Mamy też możliwość ofiarowania za nich odpustu zupełnego. Stąd nasze wędrówki na cmentarz w tym czasie.

Od świętych, którzy już są w Królestwie Niebieskim, my możemy wiele się nauczyć, pielgrzymując ku szczęściu wiecznemu. Dlatego na lekcjach religii poznawaliśmy różnych świętych, naszych patronów. Przyglądaliśmy się ich życiorysom, tym jak żyć, a przede wszystkim zaś, jak pełnić wolę Pana Boga.


Zmieniony ( 11.12.2017. )
Czytaj całość…
 
Skokoloko PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.12.2017.

Dnia 24 listopada 2017 w ramach prezentów mikołajkowych klasy czwarte z wychowawczyniami wybrały się do Parku Trampolin Skokoloko w Zielonej Górze. Instruktorzy zadbali, aby nie brakowało atrakcji i wspaniałej wspólnej zabawy.

Czytaj całość…
 
Turniej Mikołajkowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.12.2017.

Dnia 5 grudnia 2017 odbył się Mikołajkowy Turniej Klas Trzecich. Uczniowie podzieleni na dwa zespoły rywalizowali w konkursach sprawnościowych: przenoszenie prezentów, biegi z workiem prezentów, przeciskanie w kominie itp., czyli wszystkie te czynności, które każdego roku musi wykonać Św. Mikołaj, abyśmy otrzymali swoje prezenty.

Uczniom klas trzecich dziękuję za wspaniałą zabawę i życzę udanych Mikołajek.

WWP


Zmieniony ( 10.12.2017. )
Czytaj całość…
 
Super Matematyk PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
07.12.2017.

W listopadzie odbył się konkurs matematyczny SKO pod hasłem "Super MATEMATYK". Uczniowie rozwiązywali różne zadania związane z życiem codziennym i liczeniem pieniędzy. Wśród trzecioklasistów maksymalną liczbę punktów zdobył Wiktor Początek z kl.IIIb i to on został SUPER MATEMATYKIEM klas III.

Ten sam tytuł na poziomie klas II wywalczyła Marcelina Prządka z kl.IIa. Najmłodsi członkowie SKO – uczniowie kl.I , także znakomicie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi. Test rozwiązało bezbłędnie aż czterech pierwszoklasistów ! – Maria Piosik (kl.Ia), Filip Pusiak (kl.Ia), Fabian Grześkowak (kl.Ib) i Feliks Plotka (kl.Ib). Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

Opiekun SKO

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 322
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de