Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
15.02.2019.
Wydarzenia
Spotkanie z kolędą PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.12.2018.

Okres świąteczny to szczególny czas. Dlatego postanowiliśmy zorganizować 27 grudnia 2018 r. kolejne już „Spotkanie z kolędą”. Tym razem zostało ono zorganizowane w sali wiejskiej w Boruji przy pomocy sołtysa pana P. Kardaszewskiego, Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń z Boruji. Miało ono również szczególny charakter, ponieważ oprócz jasełek przedstawionych przez uczniów naszej szkoły, występów przedszkolaków i Tuchorzaków gościliśmy również zespół muzyczny z Białorusi i zespół Perły. Dzięki gościom mogliśmy posłuchać innego rodzaju muzyki, która podtrzymała w nas radość świątecznych dni.

Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: zastępca przewodniczącego Rady Gminy – Wiesław Żydzik, dyrektor GOK-u - Agnieszka Kędziora, dyrektor GZEASU – Eliza Filipowska, radny gminy – Stanisław Jedliński oraz sołtysi okolicznych wsi. Przy kawie i ciastku, upieczonym przez naszych rodziców, spędziliśmy miło i przyjemnie popołudnie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.

Czytaj całość…
 
Spektakl w szkole muzycznej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
21.12.2018.

Dnia 20 grudnia 2018 roku klasy IV i V wyjechały do Zbąszynia do Szkoły Muzycznej na świąteczny koncert. Uczniowie mieli okazję zobaczyć spektakl słowno-muzyczny pod tytułem "Dziadek do orzechów". Przedstawienie zrobiło ogromne wrażenie .Wśród występujących byli także uczniowie naszej szkoły. Brawa dla nich!!!

A. SZ.

 
Zmieniony ( 21.12.2018. )
Czytaj całość…
 
Jeżyki razem z rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
18.12.2018.

W poniedziałek 3 grudnia dzieci z grupy Jeżyki wspólnie z rodzicami wykonywali kartki oraz ozdoby świąteczne. Na zajęciach panowała miła i rodzinna atmosfera. Już na początku grudnia można było poczuć magiczny klimat świąt.

Czytaj całość…
 
Gość z wielkim workiem PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
18.12.2018.

6 grudnia do dzieci zawitał niezwykły gość, wyczekiwany przez cały rok. Mikołaj przyjechał z wielkim workiem paczek i prezentów. Dzieci serdecznie przywitały gościa, zaśpiewały piosenki oraz wyrecytowały wierszyki. Po występie artystycznym Mikołaj rozdał prezenty i zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcie. Nasz wyjątkowy gość również otrzyma prezent, piękną lurkę oraz pierniczki upieczone przez dzieci specjalnie dla Mikołaja.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 412
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de