Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
24.06.2021.
Wydarzenia
Lekcja wosu w urzędzie gminy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.12.2019.

Dnia 28 listopada uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tuchorzy odbyli lekcję wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Gminy w Siedlcu. Mieli okazję przekonać się jak funkcjonuje Urząd Gminy, mogli porozmawiać z wójtem gminy Siedlec Jackiem Kolesińskim, skarbnikiem Krystyną Lewandowską oraz Katarzyną Łuczak. Takie „żywe lekcje” nie tylko pozwalają poznać pracę urzędników od podszewki, ale również utrwalają nabytą już wiedzę.

Czytaj całość…
 
Na co pieniądze wydałem, które w SKO uzbierałem PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.12.2019.

W listopadzie wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego pt. ,,Na co pieniądze wydałem, które w SKO uzbierałem...” Dzieci wykonały piękne prace. Najwyżej oceniono pracę ZOSI LEŚNIK z kl.IIa. Drugie miejsce zajął ADAM REJMAN z IIb, a trzecie MARYSIA PIOSIK z IIIa. Drobne upominki otrzymali też:

 

  • Zaklika Natalia IIIa
  • Michałowski Filip IIIa
  • Nowak Michał IIb
  • Jaskuła Bartosz IIb

BRAWO!!!

Czytaj całość…
 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole to jak co roku zbiórka pluszaków, zabawek, przyborów szkolnych, książek które następnie zostały dostarczone do Poznania,gdzie trafiły do chorych dzieci z 5 oddziałów szpitalnych w Poznaniu. Akcja została zorganizowana na przełomie października do 15 listopada. Jak co roku mogliśmy liczyć na wsparcie naszej społeczności szkolnej, rodziców i uczniów. Poniżej efekt naszej tegorocznej zbiórki.

 
Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

Dzień 21 listopada był Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Ideą tego dnia jest przypomnienie ludziom, że wzajemna życzliwość to początek i podstawa w budowaniu pokoju i owocnych relacji międzyludzkich. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Jak co roku również i w tym w naszej szkole ten dzień był dość mocno zaakcentowany. Do uczniów została wysłana wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się dniu i prośbie następującej treści:

Zmieniony ( 30.11.2019. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 17 - 20 z 475
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de