Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
24.02.2018.
Wydarzenia
Plakat zachęcający do oszczędzania PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
07.12.2017.

W listopadzie odbył się konkurs plastyczny SKO polegający na wykonaniu plakatu zachęcającego do oszczędzania. Najwyżej oceniono pracę ZUZANNY FURMANIAK z kl.Ib. Drugie miejsce zdobyła ALEKSANDRA TOMIAK z kl.IIb, a trzecie MARCELINA PRZĄDKA z kl.IIa. Przyznano również wyróżnienia, a otrzymały je następujące osoby:

  • Samanta Janczewska IIb
  • Aleksy Sita IIIa
  • Paulina Andrzejewska Ib
  • Antoni Różycki Ia
  • Jakub Pawlyta Ia
  • Tatiana Materna Ib.

Opiekun SKO

Czytaj całość…
 
Zbiórka pluszowych misiów PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
01.12.2017.

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w zbiórce pluszowych misiów dla pacjentów oddziałów onkologicznych. Miło jest mi poinformować, że i tym razem nie zawiedliście. Bardzo dziękuję Wam drodzy uczniowie i rodzice za wzięcie udziału w naszej akcji i okazane serce. Zebrane przez nas rzeczy trafiły na oddziały w szpitalach w Poznaniu. Na zdjęciu efekt naszej zbiórki.

 
Trzymaj formę PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
01.12.2017.

29 listopada br. w Szkole Podstawowej w Tuchorzy miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczniowie klasy 7a wraz z opiekunami w ramach projektu „Trzymaj Formę”zorganizowali ogólnoszkolną akcję spalania kalorii. Przedsięwzięcie to miało na celu ustanowienie rekordu szkoły poprzez wspólny wysiłek fizyczny i zapoznanie się z wydatkowaniem energii w czasie wykonywania różnych czynności w zależności od masy ciała.

O godzinie 11.30 wszyscy chętni uczniowie i pracownicy szkoły stawili się przy wcześniej wybranych stanowiskach i przez kolejne 10 minut chodzili po schodach, maszerowali, biegali, tańczyli i skakali na skakankach. W sumie udało nam się spalić 7720 kalorii. Mamy nadzieję, że wynik ten uda nam się wkrótce pobić.

Czytaj całość…
 
Wieczór z pieśnią PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
18.11.2017.

Jak co roku 11 listopada obchodzimy jedno z naszych najważniejszych świąt narodowych – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Każdy z nas powinien o nim pamiętać. Mimo jesiennej melancholii i zadumy kojarzy nam się z radością i napawa dumą. Przecież to w roku 1918 po 123 latach niewoli Polska i Polacy odzyskali upragnioną wolność. Dlatego już po raz kolejny zaprosiliśmy mieszkańców Tuchorzy i okolicznych wsi na wspólne spotkanie, na którym oprócz chwili zadumy można było porozmawiać, pośmiać się i pośpiewać pieśni patriotyczne bo:

My mamy szczęście
że w tym momencie
Żyć nam przyszło
w kraju nad Wisłą
My mamy szczęście

Zmieniony ( 18.11.2017. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 17 - 20 z 322
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de