Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
25.05.2019.
Wydarzenia
Jeżyki razem z rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
18.12.2018.

W poniedziałek 3 grudnia dzieci z grupy Jeżyki wspólnie z rodzicami wykonywali kartki oraz ozdoby świąteczne. Na zajęciach panowała miła i rodzinna atmosfera. Już na początku grudnia można było poczuć magiczny klimat świąt.

Czytaj całość…
 
Gość z wielkim workiem PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
18.12.2018.

6 grudnia do dzieci zawitał niezwykły gość, wyczekiwany przez cały rok. Mikołaj przyjechał z wielkim workiem paczek i prezentów. Dzieci serdecznie przywitały gościa, zaśpiewały piosenki oraz wyrecytowały wierszyki. Po występie artystycznym Mikołaj rozdał prezenty i zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcie. Nasz wyjątkowy gość również otrzyma prezent, piękną lurkę oraz pierniczki upieczone przez dzieci specjalnie dla Mikołaja.

Czytaj całość…
 
Turniej Mikołajkowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.12.2018.

Dnia 6 grudnia 2018 r. uczniowie klas piątych na zajęciach wychowania fizycznego uczestniczyły w mini Turnieju Mikołajkowym. Zabawy i konkurencje były muzyczne oraz sprawnościowo-zwinnościowe. Wspaniałe przebrania uczestników, rozweseliły ten miły dla nas wszystkich dzień.

Czytaj całość…
 
Warsztaty wikliniarskie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.12.2018.

Na zaproszenie wychowawczyń klas 3a i 3b – pani Renaty i pani Miłki przybyła do nich pani Agnieszka ,dawna uczennica naszej szkoły, obecnie instruktorka, która pokazała paniom i dzieciom jakie piękne ozdoby można samodzielnie wykonać z wikliny. Wiklina to młode pędy kilku gatunków wierzb , które po obróbce wykorzystywane są w wikliniarstwie i plecionkarstwie. Uczniowie klas trzecich z pomocą instruktorki i swoich pań wykonały ozdobne wianki świąteczne oraz stroiki, które dzieci dokończą przed samymi świętami.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 422
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de