Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
24.02.2018.
Wydarzenia
Ślubowanie pierwszych klas PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.11.2017.

31 października 2017 r. odbyło się ŚLUBOWANIE klas pierwszych. Udział w uroczystości poprzedziły próby, na których pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem ćwiczyli okolicznościowe wiersze i piosenki. Występowi towarzyszyła dziecięca energia i radość. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było złożenie obietnicy dbania o honor Ojczyzny i szkoły oraz akt pasowania na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły, pani Małgorzata Sobel. Na koniec dzieci otrzymały legitymacje szkolne, dyplomy i drobne upominki ufundowane przez rodziców. Pełnoprawnymi uczniami szkoły zostało 35 dzieci.

I. Witkowska

Czytaj całość…
 
Konkurs plastyczny "Jesienny Stworek" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.11.2017.

W miesiącu październiku 2017 r, odbył się zorganizowany przez GOK w Siedlcu Konkurs Plastyczny „Jesienny Stworek”. Do udziału w nim zostali zaproszeni również uczniowie naszej szkoły w Tuchorzy.

Przedmiotem konkursu było wykonanie dowolną techniką plastyczną postaci lub zwierzątek z wykorzystaniem darów jesieni i różnorodnych materiałów przyrodniczych. Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającej przyrody ,uchwycenie przemijania czasu w przyrodzie i zatrzymania go w jesiennej kompozycji.

Zmieniony ( 10.11.2017. )
Czytaj całość…
 
Spotkanie w sprawie sali PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.11.2017.

Dnia 26 października 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie wójta, radnych z obwodu szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców i dyrekcji szkoły w sprawie budowy sali gimnastycznej w Tuchorzy. Po wstępnych rozmowach zostały podane możliwe miejsca lokalizacji. Uzyskano już zgodę na budowę w zaproponowanych miejscach. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań technicznych i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń mamy nadzieję, że budowa ruszy pełną parą.

 
Puchar Oszczędności PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.11.2017.

Tak jak w ubiegłym roku szkolnym, członkowie SKO walczą o PUCHAR OSZCZĘDNOŚCI. Jest to puchar przechodni, bowiem co miesiąc może go zdobyć inna klasa, tzn. ta, która wpłaci najwięcej pieniążków. Zaoszczędzone na kontach indywidualnych pieniądze są zliczane na klasę i dzielone przez liczbę uczniów. Informacje o stanie oszczędności klas będą umieszczane co miesiąc na szkolnej tablicy ogłoszeń SKO.

 

W miesiącu WRZEŚNIU puchar zdobyła kl.IIa. BRAWO!

Życzymy powodzenia w oszczędzaniu i w walce o PUCHAR!!!

Opiekun SKO: I.Witkowska

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 322
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de