Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
25.04.2018.
Wydarzenia
Aktywna Tablica PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.01.2018.

Szkoła Podstawowa w Tuchorzy bierze udział w Rządowym programie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „ Aktywna tablica”. W ramach tego programu szkoła została wyposażona w tablice interaktywne, projektory i głośniki. Nowy sprzęt zamontowano w pracowni językowej, matematycznej oraz geograficzno-chemicznej.


Czytaj całość…
 
Christmas Time - Christmas Charm PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.01.2018.
Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole był niezwykły. Uczniowie przygotowywali się do nich z wielką starannością i zaangażowaniem. W każdej klasie mamy pięknie przystrojoną choinkę, gazetkę i inne dekoracje świąteczne. Najmłodsi napisali listy do Świętego Mikołaja, starsi śpiewali kolędy i pastorałki. Składaliśmy sobie życzenia i obejrzeliśmy Jasełka przygotowane przez uczniów klas czwartych wraz z wychowawcami. Magia Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się wszystkim pracownikom szkoły.Zmieniony ( 14.01.2018. )
Czytaj całość…
 
Konkurs plastyczny SKO PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
06.01.2018.

W grudniu odbył się szkolny konkurs plastyczny ph. ,,SKO-ska skarpeta Mikołaja”. Prace należało wykonać dowolną techniką. Przy ocenie pod uwagę brano: pomysłowość, dobór różnych materiałów, zgodność z tematem, estetykę oraz samodzielność wykonania. Wpłynęło 15 przepięknych prac. Najwyżej oceniono ,,skarpetę” wykonaną przez ZUZIĘ FURMANIAK z kl.Ib. Drugie miejsce zajęła MARYSIA PIOSIK z kl.Ia, a trzecie miejsce przyznano ex aequo trzem osobom: FILIPOWI MICHAŁOWSKIEMU z kl.Ia, SAMANCIE JANCZEWSKIEJ z kl.IIb i AGACIE ROŻEK z kl.IIb. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i świąteczne ozdoby. Za niesamowitą pomysłowość i wkład włożony w wykonanie skarpety Mikołaja drobnymi upominkami nagrodzono też pozostałe dzieci. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Opiekun SKO: I.Witkowska
Czytaj całość…
 
Musical "Nowe szaty króla" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
21.12.2017.

Klasy 2a i 2b oraz oddziały przedszkolne 14 grudnia 2017 r. z okazji mikołajkowego święta wyjechały do Domu Kultury w

Nowym Tomyślu na musical profilaktyczny „Nowe szaty króla”.

Śledziliśmy losy rozkapryszonego króla i jego wiernej, śmiesznej lamy. Młodzi widzowie uświadomili sobie, że o wartości człowieka nie decyduje zasobność portfela, ani metka na ubraniu, a to w jaki sposób traktujemy drugiego człowieka. Organizatorem przedstawienia był wrocławski Teatr Muzyczny "Forte”.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 339
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de