Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
19.12.2018.
Wydarzenia
Ognisko patriotyczne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
02.11.2018.

Dnia 25.10.2018 odbyło się przed budynkiem świetlicy szkolnej ognisko mające na celu uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasi przodkowie musieli za wolność naszej Ojczyzny oddać życie, natomiast naszym obowiązkiem jest pamiętać o nich samych i ich czynach. Mamy ogromne szczęście, że żyjemy w wolnej Polsce i sami możemy decydować o swoim losie.

Losy Polaków z okresu walk o niepodległość przybliżył nam pan Maciej Myczka Wiceprezes Zarządu Głównego Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej i lokalny historyk Dariusz Poszwiński. Czas umilili nam również członkowie zespołu męskiego „Tuchorzacy” i absolwenci szkoły, którzy przy akompaniamencie gitary śpiewali pieśni patriotyczne. Na koniec wszyscy upiekli kiełbaski nad ogniskiem.

Czytaj całość…
 
Dzien Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
25.10.2018.

Dnia 16 października we wtorek na sali wiejskiej odbyło się przedstawienie przygotowane przez klasę III gimnazjum z wychowawczynią i p. Anną Wołek, która dbała o oprawę muzyczną całości. Uczniowie wszystkich klas i nauczyciele mieli okazję wziąć udział w zabawnych lekcjach matematyki i języka polskiego, które były przeplatane piosenkami, a zakończone życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły. Całość uwiecznił taniec wykonany przez wszystkich zgromadzonych na sali.Zmieniony ( 25.10.2018. )
Czytaj całość…
 
Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.10.2018.

Wybory opiekunów Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej w Tuchorzy

Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

W dniu 19 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Tuchorzy odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Udział w głosowaniu wzięli wszyscy uczniowie obecni w tym dniu w szkole. Spośród wszystkich kandydatów znajdujących się na liście wyborczej, każdy uczeń mógł oddać głos na dwóch nauczycieli.

Nad przebiegiem wyborów czuwali opiekunowie SU pani Agnieszka Pusiak i Katarzyna Pawliczak. Po sprawnie przeprowadzonych wyborach nastąpiło komisyjne przeliczenie głosów, w wyniku czego poznalismy nazwiska nowych opiekunów.

Gratulujemy pani Beacie Janczewskiej, pani Aleksandrze Budzie i panu Robertowi Strażyńskiemu. Życzymy góry nowych pomysłów oraz siły i zapału do pracy!

Teacher Kate

Zmieniony ( 23.10.2018. )
Czytaj całość…
 
Puchar oszczędności PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
21.10.2018.

Wzorem lat poprzednich członkowie SKO walczą o PUCHAR OSZCZĘDNOŚCI. Jest to puchar przechodni, bowiem co miesiąc może zdobyć go inna klasa, tzn. ta, która wpłaci najwięcej pieniążków. Zaoszczędzone na kątach indywidualnych pieniądze są zliczane na klasę i dzielone przez liczbę uczniów.

Informacje o stanie oszczędności są umieszczane (co miesiąc) na szkolnej tablicy ogłoszeń SKO. W miesiącu WRZEŚNIU puchar zdobyła kl.IIa. BRAWO!!!!

Życzę powodzenia w oszczędzaniu i w walce o PUCHAR!

Opiekun SKO: I.Witkowska

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 398
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de