Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
19.09.2018.
Wydarzenia
Na kręglach PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
09.03.2018.

Dnia 19 lutego wyjechalismy na wycieczkę szkolną do Babimostu na kręgle. W tej wycieczce uczestniczyły dzieci z klasy 5b, 5a i dzieci młodsze. Organizowany był konkurs, w którym osoba zdobywająca największą ilosć punktów dostaje pizzę gratis.

  • 1 miejsce zajęła Olga Janczewska
  • 2 miejsce zajął Marcel Benysek
  • 3 miejsce zajął Michał Jaskuła.

Drugie i trzecie miejsce w nagrodę dostało sok gratis. Na kręglach była swietna i radosna zabawa. Opiekunami były P. Katarzyna Pawliczak i P. Anna Wołek.

 
1 marca - Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.03.2018.

W roku 2010 dzień 1 marca został ogłoszony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Narodowym Dniem Żołnierzy Wyklętych. Dzień ten „jest wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji patriotycznych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny (…). Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to także wyraz hołdu licznym społecznościom lokalnym, których patriotyzm i stała gotowość ofiar na rzecz idei niepodległościowej pozwoliły na kontynuację oporu na długie lata” (fot. obok - źródło: wikipedia.org)

Zmieniony ( 05.03.2018. )
Czytaj całość…
 
Wycieczka do Zielonej Góry PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.03.2018.

Podczas ferii – 14 lutego klasy 2a i 2b nauczania zintegrowanego wyjechały na wycieczkę do Zielonej Góry. Pierwsze godziny pobytu dzieci spędziły w Sali Zabaw Bubuland. Było bardzo wesoło. Zadowoleni ze wspólnej zabawy udaliśmy się do restauracji McDonald's, gdzie zjedliśmy posiłek. Kolejnym punktem programu wycieczki był seans filmowy. Obejrzeliśmy ciekawy film pt. „Gnomy rozrabiają”.

Do domów wróciliśmy zmęczeni po całym dniu, ale zadowoleni i pełni wrażeń. Opiekunowie grupy: R. Sawicka

B. Kaczmarek, K. Wożakowska

Czytaj całość…
 
Ferie 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.03.2018.
12 lutego grupa uczniów z klasy VIa i VIb wraz z opiekunkami p. I.Fornalik, K. Wożakowską i D. Gwardzik wyjechała do kina w Zielonej Górze. Naszym celem było obejrzenie filmu " Cudowny chłopak". Okazał się on bardzo ciekawy i wartościowy, napewno dał nam wiele do myślenia. Po filmie udaliśmy się do McDonald's i wróciliśmy do domów.

19 lutego chłopcy z klas V-VII i III gimnazjum wraz z opiekunką p. D. Gwardzik udali się na halę sportową w Belęcinie. Naszym celem było aktywne spędzenie czasu wolnego doskonaląc umiejętności piłkarskie i rozgrywając mini turniej gry w piłkę nożną halową. 
Zmieniony ( 05.03.2018. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 32 z 358
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de