Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
09.08.2020.
Wydarzenia
Apel porządkowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.09.2019.

5 września 2019 roku odbył się pierwszy apel porządkowy w naszej szkole. Pani dyrektor Małgorzata Sobel przypomniała zasady zachowania się w szkole i podczas drogi do domu. Zapoznała z nowym systemem oceniania zachowania. Wręczyła również nagrody uczniom, którzy zdobyli wyróżnienie w konkursie „Ja za 20 lat”, który był organizowany w ramach tegorocznej ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Uczniowie wyróżnieni to: Wiktor Początek, Marta Tomiak, Igor Wróbel, Julia Raczkowiak, Julia Różycka, Alan Piszczek, Oliwia Rostek. Natomiast Aleksemu Sicie udało się zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce i po odbiór nagrody uda się do głównej siedziby w Warszawie.

Czytaj całość…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego i otwarcie sali sportowej. PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
09.09.2019.

2 Września 2019 r. rozpoczął się kolejny rok szkolny. Dla naszej społeczności szkolnej był to szczególny dzień. Po mszy świętej wszyscy spotkali się przed budynkiem nowo wybudowanej sali gimnastycznej by uczestniczyć w uroczystym jej otwarciu.

Po przywitaniu przez panią dyrektor Małgorzatę Sobel głos zabrali zaproszeni gości m. in. wójt gminy Siedlec Jacek Kolesiński i starosta powiatu wolsztyńskiego Jacek Skrobisz. Ksiądz proboszcz Przemysław Kujawa poświęcił obiekt, aby przez wiele następnych lat służył całej społeczności lokalnej. Następnie uroczyście przecięto wstęgę. Uczniowie i absolwenci szkoły pod opieką nauczycieli przygotowali akademię. Po wielu latach starań w końcu nasza szkoła doczekała się pięknej hali sportowej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

JP

Zmieniony ( 09.09.2019. )
Czytaj całość…
 
Wakacje ze sportem, teatrem i magią PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
31.07.2019.

Wakacje kojarzą nam się z jednym... z odpoczynkiem. A gdzie można odpocząć? Oczywiście, nad morzem! Dlatego młodzież z gminy Siedlec nie zastanawiała się ani chwili i dotrzymała tradycji, wyjeżdżając na obóz rekreacyjno-sportowy do Rewala. Nasza gromadka składała się z uczniów ze szkół w Chobienicach, Kopanicy, Siedlca i Tuchorzy pod opieką pań: Beaty Janczewskiej, Krystyny Zwirn, Magdaleny Zwirn i Natalii Lupy oraz pana Przemysława Strażyńskiego.

Po raz kolejny trzeba przyznać, że mamy złotą młodzież! Zaskakiwali swoimi umiejętnościami, zdolnościami i wyobraźnią na każdym kroku. Coroczny konkurs na najciekawszą budowlę z piasku na plaży jest na to świetnym dowodem. Uśmiechy nie schodziły z twarzy naszym podopiecznym, a i pogoda dopisywała, pomimo niekorzystnej prognozy :)

Zmieniony ( 31.07.2019. )
Czytaj całość…
 
Wycieczka do Wrocławia PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
24.06.2019.

W dniach 6-7 czerwca 2019 uczniowie klas czwartych ze Szkoły Podstawowej w Tuchorzy udali się na wycieczkę do Wrocławia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Afrykarium we Wrocławskim ZOO. Następnie obejrzeliśmy Fontannę Multimedialną, Ogród Japoński, Halę Stulecia i nową atrakcję Wrocławia - HYDROPOLIS, dzięki któremu można się wiele dowiedzieć o znaczeniu i roli wody na naszej planecie. Drugi dzień upłynął pod znakiem zwiedzania Starego Miasta, Rynku, placu Solnego, Uniwersytetu Wrocławskiego, mostu zakochanych, wrocławskich krasnali. Największe wrażenie zrobił na nas taras widokowy Sky Tower i Stadion Miejski zbudowany na Euro 2012.

W godzinach wieczornych szczęśliwie wróciliśmy do naszych domów, zmęczeni upałami, ale zadowoleni i pełni nowych wrażeń.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 469
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de