Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
17.12.2018.
Wydarzenia
Wycieczka rowerowa PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.09.2009.
 Dnia 12 września br. miłośnicy czterech kółek wybrali się na pierwszą w tym roku szkolnym

wycieczkę rowerową. Trasa rozpoczęła się w Starej Tuchorzy i prowadziła szlakiem żurawim do skansenu w Wolsztynie. Choć zmęczenie dało się we znaki mniej doświadczonym cyklistom, szczęśliwie dotarli do wyznaczonego celu i planują kolejną wyprawę.

Czytaj całość…
 
Noc Naukowców PDF Drukuj Email
30.09.2009.
noc naukowców
W piątek 25 września 2009 około godziny 14 uczniowie ze szkół w Tuchorzy i Belęcinie przy asyście pań Ewy Weil,Sabina Dekarz oraz Stanisławy Prządki wyjechali do Poznania na „Noc Naukowców”. W drodzę do młodzież wymieniała poglądy na temat czego będzie można się tam spodziewać, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy. Po przybyciu na miejsce prześliśmy się na stanowisko do którego na wejście czekaliśmy ponad półtorej godziny z powodu ogromnej ilości chętnych. Poświęcone było one energi elektrycznej  z podziałem na stanowiska :
Zmieniony ( 18.04.2010. )
Czytaj całość…
 
Wycieczka do Trójmiasta PDF Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Borowiak   
13.06.2009.
Dnia 19 maja mieliśmy wycieczkę do Trójmiasta. Byliśmy w Malborku i Stary Zamek zobaczyliśmy, Pojechaliśmy na cypelek samej Polski, czyli Hel, Ptaki tam ćwierkały radosny to trel. Byliśmy w Operze Leśnej, gdzie koncerty się odbywają, I gdzie same sławy co rok przyjeżdżają, Była tam widownia wielka i ogromna scena, Tak, że na wstępie już od śpiewu wena. Zacisznie tam było, bo lasy wokoło, Choć tak cichutko, to bardzo wesoło! Również wesoło, co wszystkim się marzy, Byliśmy na lodach i helskiej plaży, Nogi zanurzyliśmy, choć temperatura wody „ujemna”,
Czytaj całość…
 
W magicznym świecie Narnii PDF Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Borowiak   
13.06.2009.
Pod takim tytułem odbył się konkurs dla uczniów szkoły podstawowej. Czytając te książki można przeżyć fantastyczną przygodę i zdobyć wiele cennych wskazówek na dalsze życie. Ten fantastyczny świat poznały na pewno osoby ,które wzięły udział w tym konkursie . Jednak było to bardzo wąskie grono uczniów. Tym bardziej doceniamy ich udział . Konkurs przebiegał jednoetapowo- uczniowie odpowiadali na pytania pisemnie . Na tej podstawie wyłoniono zwycięzców. I miejsce zajął Tomasz Borowiak z klasy VI b. II miejsce zajął Mikołaj Woga z klasy VI b. Gratulujemy .
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 329 - 332 z 396
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de