Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
19.12.2018.
Wydarzenia
Wycieczka do Trójmiasta PDF Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Borowiak   
13.06.2009.
Dnia 19 maja mieliśmy wycieczkę do Trójmiasta. Byliśmy w Malborku i Stary Zamek zobaczyliśmy, Pojechaliśmy na cypelek samej Polski, czyli Hel, Ptaki tam ćwierkały radosny to trel. Byliśmy w Operze Leśnej, gdzie koncerty się odbywają, I gdzie same sławy co rok przyjeżdżają, Była tam widownia wielka i ogromna scena, Tak, że na wstępie już od śpiewu wena. Zacisznie tam było, bo lasy wokoło, Choć tak cichutko, to bardzo wesoło! Również wesoło, co wszystkim się marzy, Byliśmy na lodach i helskiej plaży, Nogi zanurzyliśmy, choć temperatura wody „ujemna”,
Czytaj całość…
 
W magicznym świecie Narnii PDF Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Borowiak   
13.06.2009.
Pod takim tytułem odbył się konkurs dla uczniów szkoły podstawowej. Czytając te książki można przeżyć fantastyczną przygodę i zdobyć wiele cennych wskazówek na dalsze życie. Ten fantastyczny świat poznały na pewno osoby ,które wzięły udział w tym konkursie . Jednak było to bardzo wąskie grono uczniów. Tym bardziej doceniamy ich udział . Konkurs przebiegał jednoetapowo- uczniowie odpowiadali na pytania pisemnie . Na tej podstawie wyłoniono zwycięzców. I miejsce zajął Tomasz Borowiak z klasy VI b. II miejsce zajął Mikołaj Woga z klasy VI b. Gratulujemy .
Czytaj całość…
 
Poznaj Świat PDF Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Borowiak   
13.06.2009.
Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Geograficzny . W tym roku poznawaliśmy Amerykę Północną. Z wielkim zapałem do konkursu przystąpiło 12 uczniów gimnazjów z naszej gminy. Zmierzyli się z 30 zadaniami , które sprawdziły ich wiedzę na temat tego dalekiego kontynentu ,będącego marzeniem wielu młodych ludzi. Kto wie ,może któryś z uczestników w przyszłości zamieszka w jednym z krajów Ameryki Północnej.
Zmieniony ( 13.06.2009. )
Czytaj całość…
 
Wycieczka do Łagowa PDF Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Borowiak   
13.06.2009.
W dniach 8,9 i 10 maja odbyła się wycieczka do Łagowa. Uczestniczyły w niej klasy IVb, VIa, VIb. Opiekunkami na wycieczce były panie: Iwona Fornalik, Agnieszka Drzewiecka i Wioletta Woga Pitter. 
Zmieniony ( 30.09.2009. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 333 - 336 z 398
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de