Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
19.12.2018.
Wydarzenia
Dzień przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
25.09.2018.

Dzień 20 września został ogłoszony DNIEM PRZEDSZKOLAKA. Z tej okazji złożyłyśmy naszym przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia i wręczyłyśmy drobne upominki.

Jeszcze raz życzymy, aby codziennie spotkało Was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha, nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego i twórczego pobytu w naszych oddziałach.

Grono pedagogiczne

Zmieniony ( 27.09.2018. )
Czytaj całość…
 
Rajd rowerowy kółka ekologicznego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.09.2018.

19 września udaliśmy się na rajd rowerowy Kółka Ekologicznego. W tym roku szkolnym na Kółku realizujemy między innymi: projekt edukacujny ,pt."Poznajemy swoje środowisko" i w ramach którego zajmiemy się następującymi zagadnieniami.

  1. Nasza miejscowość i jej walory przyrodnicze.
  2. Warunki życia ludzi w naszej okolicy.
  3. Najpiękniejsze miejsca.
  4. Poznanie flory i fauny.
  5. Pomniki przyrody na naszym terenie.
Czytaj całość…
 
Spotkanie z policjantami PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
20.09.2018.

Dnia 18 września 2018 na godzinie wychowawczej, w ramach współpracy z Policją, odbyło się spotkanie klas czwartych z Panami Policjantami. Tematyka spotkania poświęcona była w głównej mierze "Bezpiecznej drodze do szkoły" i związanymi z tym zasadami. W trakcie spotkania Panowie Policjanci odpowiadali na liczne pytania uczniów dotyczące ich pracy i obowiązków zawodowych.

WWP.

Czytaj całość…
 
Narodowe czytanie "Przedwiośnia" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
20.09.2018.

Nasza szkołą w tym roku przystąpiła do akcji NARODOWE CZYTANIE PRZEDWIOŚNIA, nad którą honorowy patronat objęła Para Prezydencka.

11 września w klasach IV-VIII i III gimnazjum wychowawcy swoim uczniom przeczytali fragment lektury Stefana Żeromskiego. Zajęcia miały charakter pikniku czytelniczego, który odbywał się w pobliskim parku.

Najmłodszym dzieciom wychowawcy w ramach tej akcji przeczytali wybraną baśń. Wszystkim uczniom naszej szkoły odbito pamiątkową pieczęć.

Zmieniony ( 20.09.2018. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 398
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de