Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
23.02.2020.
Wydarzenia
Piknik integracyjny PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.06.2019.
Dnia 30 czerwca 2019 klasa IVa z wychowawczynią w godzinach popołudniowych zorganizowała pierwszy piknik integracyjny. Chłopcy zadbali o drewno i miejsce na ognisko, dziewczęta przygotowały atrakcje, które miały urozmaicić spotkanie. Liczne gry i zabawy oraz wspólne pieczenie kiełbasek bardzo dobrze wpłynęło na zacieśnienie pozytywnych relacji w grupie. Kolejne spotkanie, planowane jest już w nowym roku szkolnym.

WWP.

Zmieniony ( 10.06.2019. )
Czytaj całość…
 
Klasy pierwsze w Poznaniu PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
02.06.2019.

27 maja odbyła się wycieczka klas 1a i 1b zorganizowana z okazji Dnia Mamy do Poznania. O godzinie 7.20 dzieci razem ze swoimi mamami stawiły się na miejscu zbiórki. Pogoda w czasie podróży dopisywała. Udało się spokojnie dojechać do kina IMAX, gdzie dzieci obejrzały film „Pandy” w technologii 3D. Po czterdziestominutowym seansie udaliśmy się na Stary Rynek obejrzeć Poznańskie Koziołki. Zakupiliśmy kilka pamiątek i pojechaliśmy do Poznańskiego Ogrodu Zoologicznego na Malcie. Na wejściu przywitały nas wesołe foki. Podziwialiśmy małpy, bociany, tygrysy, żyrafy i niedźwiedzie. Głównym celem była Słoniarnia. Zwiedzanie zakończyliśmy w Motylarni. Zmęczeni i głodni udaliśmy się do restauracji Delicjusz. Po smacznym obiedzie dzieci przedstawiły krótki program artystyczny i wręczyły mamom laurki. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Tuchorzy. (foto obok: pixabay.com)

Czytaj całość…
 
Klasy piąte na wycieczce PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
02.06.2019.

W dniach 13-15 maja klasy V wyjechały na wycieczkę.

Zwiedzanie rozpoczęły od Międzyzdrojów i Parku Miniatur. Przeszli Aleją Gwiazd. Następnie świetnie bawili się w Gabinecie Figur Woskowych. Spacer po molo też się podobał wszystkim.

Kolejny dzień spędzili w Świnoujściu, do którego dotarli dzięki przeprawie promem. Największe wrażenie zrobił Fort Gerharda. Natomiast wejście na latarnię niektórych trochę zmęczyło.

W drodze powrotnej podziwiali uroki krajobrazu delty Odry oraz Jeziora Turkusowego . Dla chłopców atrakcją było odwiedzenie Bunkru V3.

W ciągu tych 3 dni nie zabrakło spacerów na plaży i zbierania muszli. (foto obok: pexels.com)Zmieniony ( 02.06.2019. )
Czytaj całość…
 
Mistrz oszczędzania PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
29.05.2019.

Na apelu podsumowującym pracę Szkolnej Kasy Oszczędności działającej na terenie szkoły wręczono nagrody najbardziej aktywnym członkom SKO. W tym roku tytuł MISTRZA OSZCZĘDZANIA zdobyła Zuzia Furmaniak (IIb), a tytuł WICEMISTRZA Lena Czarnacka (IIa) i Filip Pusiak (IIa).

Kolejne miejsca zajęli: Tomasz Kardaszewski (IIa), Jakub Pawlyta (IIa), Maria Piosik (IIa), Natalia Zaklika (IIa), Feliks Plotka (IIb), Kamil Nowak (IIa), Kacper Rejman (Ia), Jesika Nowak (IIa), Tomasz Tomaszewski (IIa), Hubert Raczkowiak (IIa), Julia Skrzypek (IIIa), Wiktoria Skrzypek (IIIa), Jakub Janek (Ib), Adam Franc (Ia), Jakub Krystkowiak (Ia), Klaudiusz Hałas (IIa), Fabian Grześkowiak (IIb), Hirek Tomiak (IIb), Karolina Kanarek (IIIa), Filip Kotlarski (IIIa), Zosia Leśnik (Ia), Maja Nowak (IIa), Oliwier Wajs (IIb), Dorota Rogozińska (IIIa), Lena Janczewska (Ia), Natalia Pauch (IIb), Marta Zalisz (IIb).

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 465
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de