Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia
09.04.2020.
Wydarzenia
WOŚP w Tuchorzy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.01.2020.

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Tuchorzy podjęła się organizacji 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu towarzyszyło moc atrakcji. Tradycyjnie przy sali wiejskiej w Tuchorzy zgromadziły się tłumy, by wspierać fundację Jerzego Owsiaka. Na miejscu skosztować było można grochówki, na którą produkty składali się wszyscy pracownicy szkoły i pozyskani sponsorzy, a wykonanie należało do obsługi kuchni szkoły. Jak zwykle ogromnym zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka, w której smakowano przepysznych ciast upieczonych przez Rodziców naszych uczniów. Oprócz tego dzieci mogły udekorować swoje buźki pięknymi malunkami, czy zakupić skręcony balon. Najwięcej emocji towarzyszyło licytacji, podczas której zebrano najwięcej, bo aż 15 061 zł. Atrakcjami towarzyszącymi tej imprezie były występy uczniów naszej szkoły, gości, pieczenie kiełbasek. Każdy mógł podziwiać i zakupić prace plastyczne wykonane przez dzieci. Gdyby nie ogromne zaangażowanie rodziców, nauczycieli, pracowników, uczniów, wolontariuszy oraz wielu sponsorów, nie udałoby się zebrać tak pokaźnej sumy 30 007,08 zł. Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, a w szczególności (kolejność przypadkowa):

Zmieniony ( 18.01.2020. )
Czytaj całość…
 
Lekcja wosu w urzędzie gminy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.12.2019.

Dnia 28 listopada uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tuchorzy odbyli lekcję wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Gminy w Siedlcu. Mieli okazję przekonać się jak funkcjonuje Urząd Gminy, mogli porozmawiać z wójtem gminy Siedlec Jackiem Kolesińskim, skarbnikiem Krystyną Lewandowską oraz Katarzyną Łuczak. Takie „żywe lekcje” nie tylko pozwalają poznać pracę urzędników od podszewki, ale również utrwalają nabytą już wiedzę.

Czytaj całość…
 
Na co pieniądze wydałem, które w SKO uzbierałem PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.12.2019.

W listopadzie wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego pt. ,,Na co pieniądze wydałem, które w SKO uzbierałem...” Dzieci wykonały piękne prace. Najwyżej oceniono pracę ZOSI LEŚNIK z kl.IIa. Drugie miejsce zajął ADAM REJMAN z IIb, a trzecie MARYSIA PIOSIK z IIIa. Drobne upominki otrzymali też:

 

  • Zaklika Natalia IIIa
  • Michałowski Filip IIIa
  • Nowak Michał IIb
  • Jaskuła Bartosz IIb

BRAWO!!!

Czytaj całość…
 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole to jak co roku zbiórka pluszaków, zabawek, przyborów szkolnych, książek które następnie zostały dostarczone do Poznania,gdzie trafiły do chorych dzieci z 5 oddziałów szpitalnych w Poznaniu. Akcja została zorganizowana na przełomie października do 15 listopada. Jak co roku mogliśmy liczyć na wsparcie naszej społeczności szkolnej, rodziców i uczniów. Poniżej efekt naszej tegorocznej zbiórki.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 468
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de