19.02.2018.
Wybory do zarządu samorządu uczniowskiego PDF Drukuj Email
04.11.2017.

WYNIKI WYBORÓW DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TUCHORZY

W dniu 13.10.2017r. komisja szkolna przeliczyła głosy oddane na kandydatów poszczególnych klas podczas demokratycznych wyborów w dniu 11. 10. 2017 r. Największą ilość głosów zdobyła Amelia Górna z klasy VIIa i tym samym objęła stanowisko Przewodniczącej Szkolnego Samorządu Uczniowskiego

Na drugim miejscu uplasował się uczeń klasy IVb Maciej Grzegorek, w związku z czym zostaje Zastępcą Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego:

Trzecie zaszczytne miejsce oraz funkcję Sekretarza Samorządu Uczniowskiego zdobył uczeń klasy VIb Nikodem Piosik.

GRATULUJEMY!!!

Dziękujemy wszystkim za wzorcową frekwencję i oddane głosy. Jednocześnie przypominamy,że wszyscy uczniowie należą do Samorządu Uczniowskiego a zgłoszeni i wybrani koledzy są od reprezentowania całej braci uczniowskiej!!!

Opiekunowie Samorządu : Katarzyna Pawliczak Agnieszka Pusiak

Zmieniony ( 04.11.2017. )
Czytaj całość…

Rada Samorządu Uczniowskiego - rok 2017/2018 PDF Drukuj Email