Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
20.03.2019.
Sport
Mistrzostwa Powiatu w Siedlcu PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.03.2019.

Dnia 08. 03. 2019 r. odbyły się w Siedlcu powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt kl. VII,VIII i gimnazjum. Zawody odbywały się w 2 grupach:

Grupa A:

  1. SP Siedlec
  2. SP nr 1 Wolsztyn
  3. SP Przemęt

Grupa B:

  1. SP nr 2 Wolsztyn
  2. SP Tuchorza
  3. SP Bucz
Czytaj całość…
 
Piłka ręczna dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
24.02.2019.

Dnia 5 lutego 2019 w Belęcinie, odbyły się Mistrzostwa Gminy Siedlec w piłce ręcznej dziewcząt.

Drużyna naszej szkoły: Maja Banach, Marcelina Łysiak, Paulina Krawczyk, Wiktoria Purolnik, Maja Skorupińska, Wiktoria Springer, Marta Tomiak, Oliwia Tylutka, Julita Pacyna, Zofia Pikuła

wywalczyły I miejsce, wygrywając z drużyną SP Siedlec 1:6, a remisując 5: 5 z drużyną SP Belęcin. Drużyna z naszej szkoły i drużyna SP Siedlec reprezentowały naszą Gminę w Zawodach Powiatowych, które odbyły się 21 lutego na hali w Siedlcu.

Powiat wolsztyński w zawodach rejonowych reprezentować będzie drużyna z Kluczewa.

WWP.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna chłopców PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.02.2019.

20 lutego na hali sportowej Świtezianka w Wolsztynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Oprócz zespołu z Tuchorzy poszczególne gminy reprezentowały: SP Belęcin, SP nr3 Wolsztyn, SP nr 1 Wolsztyn, SP Starkowo i SP Bucz. Zespół po wygranym meczu ze Starkowem i porażce z SP nr3 Wolsztyn dostał się do rundy półfinałowej ostatecznie zajmując IV miejsce. W składzie SP Tuchorza byli: Igor Górny, Mateusz Kaczmarek, Kacper Tomiak, Marcel Benysek, Wojciech Wawrzyński, Maciej Michalski, Tobiasz Hełmiński, Rafał Ciesielski, Mateusz Michalski i Karol Piaskowy.

D.G.Czytaj całość…
 
Piłka ręczna dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.02.2019.

14 lutego reprezentacja najstarszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum brała udział w Mistrzostwach Gminy Siedlec w Piłce Ręcznej, które w tym roku odbyły się w Siedlcu. Oprócz szkoły z Tuchorzy w rozgrywkach brały udział zespoły z Siedlca i Chobienic. Nasz zespół reprezentowały: Wiktoria Leśnik, Katarzyna Kasprzyk, Wiktoria Krawczyk, Zuzanna Dąbrowska, Sandra Piszczek, Martyna Stachowiak, Nikola Koza, Wiktoria Kramska, Amelia Górna, Kornelia Zmuda, Wiktoria Merda, Martyna Pławińska, Oliwia Rybicka i Marika Piosik.

W bezpośrednim pojedynku nasza drużyna uległa zespołowi z Siedlca. Dzięki wygranej z dziewczynami z Chobienic zajęłyśmy ostatecznie II miejsce kwalifikując się do następnego etapu jakim są mistrzostwa powiatu.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 178
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de