Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
21.08.2019.
Sport
Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
27.10.2018.

23 października br reprezentacja chłopców z klasy VI wzięła udział w Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się w Wolsztynie na hali sportowej „Świtezianka”. Po raz pierwszy udało nam się zajść aż do finału, pokonując w grupie szkołę z Bucza i remisując z SP nr 1 Wolsztyn. W półfinale w ostatnich sekundach zdobyliśmy przewagę nad szkołą ze Starkowa i dzięki temu dotarliśmy do wąskiego finału, gdzie znów stanęliśmy naprzeciwko SP nr 1 Wolsztyn. Rywal w drugiej połowie okazał się silniejszy i tym sposobem ostatecznie zajęliśmy II miejsce, co i tak jest ogromnym sukcesem dla naszej szkoły.

W składzie drużyny znaleźli się: Mateusz Kaczmarek (bramkarz), Kacper Tomiak, Marcel Benysek, Igor Górny, Łukasz Woga, Maksymilian Kuczyk, Maciej Michalski, Wojciech Wawrzyński i Karol Piaskowy

DG

Zmieniony ( 27.10.2018. )
Czytaj całość…
 
piłka nożna w Belęcinie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.10.2018.

Dnia 11 października 2018 r. na hali sportowej w Belęcinie odbyły się Gminne rozgrywki w halowej piłce nożnej uczniów klas IV- VI. Do turnieju przystąpiły reprezentacje szkół z Tuchorzy, Belęcina, Siedlca, Kopanicy i Chobienic. W składzie drużyny z naszej szkoły znaleźli się: Mateusz Kaczmarek, Łukasz Woga, Wojciech Wawrzyński, Karol Piaskowy, Maciej Michalski, Maksymilian Kuczyk, Marcel Benysek, Kacper Tomiak i Igor Górny.

Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce SP Kopanica
  • II miejse SP Tuchorzsa
  • III miejsce SP Siedlec
  • IV miejsce SP Belęcina
  • V miejsce SP Chobienice

Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowały się szkoły z Kopanicy i Tuchorzy.

Czytaj całość…
 
Umiem pływać 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.10.2018.

Od września kolejna grupa uczniów klas trzecich, rozpoczęła realizację programu Ministerstwa Sportu i Turystyki- POWSZECHNEJ NAUKI PŁYWANIA „UMIEM PŁYWAĆ 2018”.

Program realizowany będzie w dwóch etapach-edycja jesienna i wiosenna, obejmuje 20 wyjazdów na pływalnię w Wolsztynie.

Warunkiem zaliczenia programu jest udział w 50% zajęć i kończy się wręczeniem pamiątkowych medali na uroczystości zakończenie roku szkolnego.

WWP.

Zmieniony ( 16.10.2018. )
Czytaj całość…
 
Czwartki lekkoatletyczne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
02.10.2018.

2 października br. odbył się IV mitting w ramach „czwartków lekkoatletycznych. Były to ostatnie zawody z tej serii w tym roku kalendarzowym. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Kryś, Weronika Nitschke i Julia Zaklika- skok w dal i 60 m, Wojtek Gwardzik- skok w dal, Nikodem Chojnacki i Hubert Rybicki-skok w dal i 60 m, Stanisław Kryś- bieg na 60 m .

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 184
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de