Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
26.05.2020.
Sport
piłka nożna w Belęcinie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.10.2018.

Dnia 11 października 2018 r. na hali sportowej w Belęcinie odbyły się Gminne rozgrywki w halowej piłce nożnej uczniów klas IV- VI. Do turnieju przystąpiły reprezentacje szkół z Tuchorzy, Belęcina, Siedlca, Kopanicy i Chobienic. W składzie drużyny z naszej szkoły znaleźli się: Mateusz Kaczmarek, Łukasz Woga, Wojciech Wawrzyński, Karol Piaskowy, Maciej Michalski, Maksymilian Kuczyk, Marcel Benysek, Kacper Tomiak i Igor Górny.

Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce SP Kopanica
  • II miejse SP Tuchorzsa
  • III miejsce SP Siedlec
  • IV miejsce SP Belęcina
  • V miejsce SP Chobienice

Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowały się szkoły z Kopanicy i Tuchorzy.

Czytaj całość…
 
Umiem pływać 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.10.2018.

Od września kolejna grupa uczniów klas trzecich, rozpoczęła realizację programu Ministerstwa Sportu i Turystyki- POWSZECHNEJ NAUKI PŁYWANIA „UMIEM PŁYWAĆ 2018”.

Program realizowany będzie w dwóch etapach-edycja jesienna i wiosenna, obejmuje 20 wyjazdów na pływalnię w Wolsztynie.

Warunkiem zaliczenia programu jest udział w 50% zajęć i kończy się wręczeniem pamiątkowych medali na uroczystości zakończenie roku szkolnego.

WWP.

Zmieniony ( 16.10.2018. )
Czytaj całość…
 
Czwartki lekkoatletyczne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
02.10.2018.

2 października br. odbył się IV mitting w ramach „czwartków lekkoatletycznych. Były to ostatnie zawody z tej serii w tym roku kalendarzowym. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Kryś, Weronika Nitschke i Julia Zaklika- skok w dal i 60 m, Wojtek Gwardzik- skok w dal, Nikodem Chojnacki i Hubert Rybicki-skok w dal i 60 m, Stanisław Kryś- bieg na 60 m .

 
Europejski Tydzień Sportu (23-30 września) PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
01.10.2018.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić wszystkich do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

W Szkole Podstawowej w Tuchorzy również podjęto szereg działań aktywizujących dzieci młodzież oraz dorosłych do szeroko pojętej aktywności fizycznej. W tym czasie odbywały się testy sprawności fizycznej, poranne zaprawy dla najmłodszych, marsze, rajd rowerowy oraz zespołowe gry sportowe.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 195
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de