Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
26.04.2018.
Sport
Wyścig rowerowy "Zuch" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.05.2016.

7 maja br. przy szkole w Belęcinie odbyła się kolejna edycja wyścigu rowerowego „ZUCH”.

Jak co roku szkoła w Tuchorzy miała tam swoją reprezentację, począwszy od I klasy SP do III gimnazjum. Przy przepięknej słonecznej pogodzie ścigali się uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych.

Najwyższe miejsca zajęli:

  • W kategorii klas I SP- Filip Farulewski II miejsce.
  • W kategorii klas IV SP- Karol Leśnik II miejsce.
  • W kategorii klas V SP- Jakub Piter I miejsce, Tobiasz Skrzypczak II miejsce, Kamil Weil III miejsce.
  • W kategorii klas VI SP- Roksana Kaczmarek I miejsce.
  • W kategorii gimnazjum- Wirginia Adam II miejsce, Paulina Buda III miejsce, Mikołaj Piter III miejsce.
Czytaj całość…
 
Happy Women's Day - Z Okazji Dnia Kobiet... PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.03.2016.

Dla kobiet, które znamy
moc życzeń dzisiaj mamy,
dużo szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,
niechaj się to niesie na cały kraj,
dziś dla pań wszystko naj...naj...naj...

Uczniowie klasy VB


Zmieniony ( 08.03.2016. )
Czytaj całość…
 
Mistrzostwa w piłce ręcznej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.02.2016.

Dzięki zajęciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Gminy Siedlec w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Podstawowych, awansowaliśmy na Mistrzostwa Powiatu, które rozegrane zostały 9 lutego w Belęcinie.

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 3 WOLSZTYN
  2. SP TUCHORZA
  3. SP KASZCZOR
  4. SP KLUCZEW
  5. SP BELĘCIN

Na zawody rejonowe awansowała tylko pierwsza drużyna (SP 3 WOLSZTYN),z którą przegraliśmy 3:2. Całej drużynie gratuluję zaangażowania i woli walki.

WWP.

Czytaj całość…
 
Chłopcy grają w ręczną PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
15.02.2016.

5 lutego reprezentacja chłopców ze szkoły podstawowej brała udział w Mistrzostwach Gminy Siedlec w piłce ręcznej. Jak co roku zawody odbywały się w Belęcinie, a oprócz zespołu z Tuchorzy uczestniczyły w nich drużyny z Siedlca, Chobienic i Belęcina.

Naszą szkołę reprezentowałi:Jakub Rogoziński, Dawid Przymuszała, Kacper Sammler, Marcel Wielgosz, Jakub Piter, Aleksander Gwardzik, Anatol Materna, Adam Janczewski, Bartosz Jędrzejczak, Jonasz Matysik, Aleksander Rybicki.

Zmieniony ( 15.02.2016. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 32 z 162
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de