Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
24.02.2018.
Sport
Piłka ręczna w Buczu PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
18.12.2015.

Weekend od 27 do 29 listopada spędziliśmy w Buczu, trenując piłkę ręczną. Na wyjeździe towarzyszyły nam dziewczyny z Siedlca, z panią Krystyną Zwirn. Przez 3 dni wytrwale doskonaliłyśmy nasze umiejętności i grę w piłkę ręczną.Byłyśmy zmęczone wieloma treningami, ale nie odpuszczałyśmy. Panie wuefistki przygotowały dla nas dużo interesujących ćwiczeń, zabaw i gier.

Zmieniony ( 18.12.2015. )
Czytaj całość…
 
Umiem pływać PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.12.2015.

12 listopada br. grupa uczniów klas III Szkoły Podstawowej w Tuchorzy zakończyła trwający 10 tygodni projekt rządowy współfinansowany przez lokalny samorząd pod hasłem „Umiem pływać”. Dwugodzinne zajęcia odbywały się na pływalni w Wolsztynie pod okiem nauczycielek wychowania fizycznego. Celem tych zajęć było nabycie podstawowych umiejętności pływackich. Podział uczniów na grupy umożliwił dzieciom naukę pływania elementarnego oraz doskonalenie technik pływackich.

Czytaj całość…
 
Marsz po zdrowie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
28.11.2015.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej ogłosił całoroczny konkurs dla klas IV- VI. Pierwszym zadaniem był udział w marszu pod hasłem „Marsz po zdrowie”. Wybraliśmy piękny październikowy dzień i wszyscy razem wyruszyliśmy krótką trasą razem z wychowawcami w najbliższą okolicę cieszyć się piękną pogodą wśród kolorowych liści.

Czytaj całość…
 
Mistrzostwa w Belęcinie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.10.2015.

13 października br. w Belęcinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Siedlec w piłce nożnej halowej chłopców. Szkołę podstawową w Tuchorzy reprezentowali: Jakub Rogoziński, Karol Rogoziński, Kacper Sammler, Dawid Przymuszała, Adam Janczewski, Jonasz Matysik, Bartosz Jędrzejczak, Tobiasz Drzewiecki, Kacper Pucicki i Karol Orwat.

Wyniki:

  • I miejsce SP Siedlec
  • II miejsce SP Kopanica
  • III miejsce SP Belęcin
  • IV miejsce SP Chobienice
  • V miejsce SP Tuchorza.
Zmieniony ( 17.10.2015. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 159
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de