Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
21.08.2019.
Sport
Piłka ręczna chłopców PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.02.2019.

20 lutego na hali sportowej Świtezianka w Wolsztynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Oprócz zespołu z Tuchorzy poszczególne gminy reprezentowały: SP Belęcin, SP nr3 Wolsztyn, SP nr 1 Wolsztyn, SP Starkowo i SP Bucz. Zespół po wygranym meczu ze Starkowem i porażce z SP nr3 Wolsztyn dostał się do rundy półfinałowej ostatecznie zajmując IV miejsce. W składzie SP Tuchorza byli: Igor Górny, Mateusz Kaczmarek, Kacper Tomiak, Marcel Benysek, Wojciech Wawrzyński, Maciej Michalski, Tobiasz Hełmiński, Rafał Ciesielski, Mateusz Michalski i Karol Piaskowy.

D.G.Czytaj całość…
 
Piłka ręczna dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.02.2019.

14 lutego reprezentacja najstarszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum brała udział w Mistrzostwach Gminy Siedlec w Piłce Ręcznej, które w tym roku odbyły się w Siedlcu. Oprócz szkoły z Tuchorzy w rozgrywkach brały udział zespoły z Siedlca i Chobienic. Nasz zespół reprezentowały: Wiktoria Leśnik, Katarzyna Kasprzyk, Wiktoria Krawczyk, Zuzanna Dąbrowska, Sandra Piszczek, Martyna Stachowiak, Nikola Koza, Wiktoria Kramska, Amelia Górna, Kornelia Zmuda, Wiktoria Merda, Martyna Pławińska, Oliwia Rybicka i Marika Piosik.

W bezpośrednim pojedynku nasza drużyna uległa zespołowi z Siedlca. Dzięki wygranej z dziewczynami z Chobienic zajęłyśmy ostatecznie II miejsce kwalifikując się do następnego etapu jakim są mistrzostwa powiatu.

Czytaj całość…
 
Balik karnawałowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.02.2019.

Karnawał to czas radości i zabawy – nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. To właśnie podczas balu karnawałowego spełniają się marzenia – a nasze dzieci na krótką chwilę mogą wcielić się w ulubioną postać z bajki.

Dlatego – pomimo natłoku zajęć - 8 lutego w naszej szkole odbył się balik karnawałowy. Uczniowie zaprezentowali pomysłowe i efektowne stroje. Wspólne tańce i pląsy wprawiły wszystkich w dobry humor. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły panie animatorki, które inicjowały zabawy i tańce. Miła atmosfera i wspólna zabawa znakomicie zintegrowała dzieci. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkim poczęstunku.

Na zakończenie baliku – wszystkie dzieci otrzymały kolorowe baloniki, z których można było ,,wyczarować” ciekawe formy. Aż szkoda, że taka impreza jest tylko raz w roku – ale wspomnienia w pamięci dzieci pozostają na długo!

B. Kaczmarek - R. Sawicka


Czytaj całość…
 
Piłka ręczna PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.02.2019.

Dnia 5 lutego br w Belęcinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Siedlec w Piłce Ręcznej Chłopców. Poszczególne szkoły reprezentowały: drużyna z Siedlca, Belęcina i Tuchorzy. W składzie reprezentacji SP Tuchorza znaleźli się: Mateusz Kaczmarek, Marcel Benysek, Kacper Tomiak, Maciej Michalski, Wojciech Wawrzyński, Karol Piaskowy, Tobiasz Hełmiński, Mateusz Michalski, Marcel Jodko, Igor Górny i Maksymilian Kuczyk. Pomimo braków w składzie reprezentacja naszej szkoły dzielnie wywalczyła I miejsce zdobywając tytuł Mistrza Gminy w piłce ręcznej. Gratulacje!!!

D.G.

Zmieniony ( 14.02.2019. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 184
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de