Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
26.04.2018.
Absolwenci
klasa 3a - rok szkolny 2012/2013 PDF Drukuj Email

wychowawca: Agnieszka Pusiak

Bączkowski Karol, Cukier Kamil, Frączak Patryk, Kania Marcin, Kruszyk Kamil, Lehnhardt Dawid, Marach Mikołaj, Materna Eryk, Napierała Kamila, Nowotnik Milena, Opaska Daniel, Rózycki Mikołaj, Stachowiak Malwina, Stepczak Karolina, Tomiak Adrian, Wawrzynski Bartosz, Wieczorek Kamil, Wojciechowska Iwona, Wojtkowiak Joanna, Zboralski Mateusz.
 
klasa 3b - rok szkolny 2012/2013 PDF Drukuj Email

wychowawca: Katarzyna Wożakowska

Andrzejewska Ilona, Baba Mikołaj, Ciążyński Jakub, Kubiak Weronika, Ludef Michał, Maciaszczyk Bartosz, Nowotnik Daria, Nyga Adrian, Patalas Łukasz, Przybyła Mateusz, Rabiega Patryk, Ratajczak Karolina, Szofer Dominika, Trzybinska Izabela, Utrata Marta, Woga Fryderyk, Wozniak Irena Maria, Wróbel Paweł, Zboralski Daniel.
 
klasa 3a - rok szkolny 2011/2012 PDF Drukuj Email

wychowawca: Robert Strażyński

Iwachów Patryk, Marach Bartosz, Nowak Adrian, Nowak Kamil, Nowak Tobiasz, Piotrowski Mateusz, Skałecka Michalina, Stachowiak Dawid, Szarłata Jędrzej, Tomiak Roksana, Wojciechowska Justyna, Wojtkowiak Sandra, Wośkowiak Monika, Wójcik Aleksandra, Zboralska Agata.
 
klasa 3b - rok szkolny 2011/2012 PDF Drukuj Email

wychowawca: Anna Wołek

Bedła Jakub, Bordych Agnieszka, Borowiak Tomasz, Friedrich Mateusz, Grzona Kamil, Janczewski Karol, Matysik Jakub, Mrugalska Dominika, Piosik Jakub, Raczkowiak Aneta, Sammler Katarzyna, Siwek Filip, Szczecińska Agata, Trzybinska Weronika, Woga Mikołaj.
 
Klasa 3a - rok szkolny 2010/2011 PDF Drukuj Email
wychowawca: Lucyna Barska

Banaszak Adrian, Bronka Joanna, Brudło Agata, Buda Tomasz, Cukier Oskar, Komenda Łukasz, Leśnik Kamila, Lorenc Zuzanna, Łakoma Jagoda, Mania Milena, Materna Bartłomiej, Matysik Rozalia, Narasz Kamila, Nowak Dorota, Pajączkowski Karol, Piszczek Łukasz, Raczkowiak Hubert, Rybarczyk Malwina, Rzanny Patryk, Serwa Weronika, Sikuciński Adrian, Szeląg Adrian, Szeląg Paweł, Wawrzyński Mateusz, Wyrębek Marcin.
 
Klasa 3b - rok szkolny 2010/2011 PDF Drukuj Email
wychowawca: Aleksandra Buda

Binder Mikołaj, Ceglarek Patrycja, Chłopek Karolina, Ciążyński Karol, Friedrich Piotr, Jakuboszczak Michalina, Kędziora Damian, Kędziora Jakub, Kierzek Żaneta, Koza Arkadiusz, Olońćzyk Izabela, Piątyszek Magdalena, Przybyła Laura, Raczkowiak Kinga, Rzanna Marta, Rzanna Natalia, Sawicki Jonasz, Skibińska Kamila, Szczecińska Beata, Zygalska Daria.
 
Klasa 3a - rok szkolny 2009/2010 PDF Drukuj Email
wychowawca: Bożena Nowak

Czartowska Karina, Czartowska Kinga, Drzewiecka Marzena, Górnecki Roger, Hamrol Jakub, Kania Natalia, Kaźmierczak Dawid, Kowalewska Karolina, Krawczyk Adrian, Leśnik Klaudia, Michalski Piotr, Prządka Magdalena, Przepiórka Dominika, Pusiak Kamil, Toś Robert, Wośkowiak Małgorzata, Wyrębek Eryk, Zboralski Patryk, Zmuda Julita.
 
Klasa 3b - rok szkolny 2009/2010 PDF Drukuj Email
wychowawca: Zyta Materna

Ceblowska Margareta, Frączak Sebastian, Górny Mikołaj, Hulalka Paweł, Jaskuła Zuzanna, Kaźmierczak Kamil, Kierzek Patrycja, Maciaszczyk Bartosz, Myssak Alicja, Nadobnik Wojciech, Olończyk Anna, Patalas Agata, Patalas Karolina, Piątek Wiktoria, Pikuła Joanna, Rzanny Damian, Szaferska Edyta, Świder Barbara, Woga Albert, Woga Wiktor,
 
Klasa 3a - rok szkolny 2008/2009 PDF Drukuj Email
wychowawca: Anna Wołek

Biniak Karol,Glubka Justyna,Jakowicki Robert,Kluczyński Bartosz,Kubaś Jagoda,Lorenc Paulina,Materna Sylwester,Merda Robert,Mrugalska Barbara,Napierała Milena,Pauch Dawid,Pawłowska Marika,Półrolnik Mateusz,Rogozińska Anna,Rybarczyk Kacper,Szymański Adrian,Wawrzyniak Aleksandra,Wawrzyński Robert.
 
Klasa 3b - rok szkolny 2008/2009 PDF Drukuj Email
wychowawca: Robert Strażyński

Basińska Julia,Bochat Karina Maria, Friedrich Karol, Kostera Anna, Krystianc Łukasz, Kugler Maik, Matuszak Tobiasz, Matysiak Łukasz, May Paulina, Nyćkowiak Iwona, Radna Daria, Szkuta Wojciech, Tomaszewska Natalia, Trzybińska Natalia, Wolnik Marta.
 
Klasa 3b - rok szkolny 2007/2008 PDF Drukuj Email
wychowawca: Aleksandra Buda

Bauta Radosław, Ceglarek Łukasz, Godziszewska Kinga, Grelak Karolina, Janczewska Anna, Kuczyk Martyna, Maciszonek Łukasz, Matysiak Adrian, Miśko Dominika, Nyga Radosław, Pikuła Zbigniew, Raczkowiak Filip, Ratajczak Anna, Rutter Mirosław, Ry?lewicz Agnieszka, Staniszewska Weronika, Surma Natalia, Szczapa Łukasz, Szkuta Marcin, Śliwiński Karol, Świder Adam, Trzybiński Mateusz
klasa IIIb
 
Klasa 3b - rok szkolny 2006/2007 PDF Drukuj Email
Magdalena Dziadek, Jarosław Gaweł, Dawid Juskowiak, Tobiasz Knobel, Karolina Krawczyk, Joanna Krystianc, Dorota Napierała, Adam Nowotnik, Lidia Nyćkowiak, Grzegorz Patalas, Klaudia Patalas, Marek Piątyszek, Anna Pikuła, Małgorzata Pikuła, Bartosz Prządka, Daria Przybyła, Marta Przybyła, Jakub Rurkowski, Damian Rybicki, Filip Sakowicz, Robert Schuster, Krzysztof Szulczewski, Piotr Śliwiński, Damian Trzybiński, Adrian Wajmann, Marlena Wawrzyńska, Nikodem Węcławiak klasa IIIb
 
Klasa 3a - rok szkolny 2006/2007 PDF Drukuj Email
Karol Barski, Karol Berkowski, Damian Biniak, Jakub Brudło, Błażej Dubaniewicz, Natalia Fornalik, Daria Frączak, Przemysław Kędzierski, Robert Kosicki, Karolina Leśnik, Czesław Materna, Paulina Merda, Żaneta Merda, Sebastian Nobik, Ewelin aNowak, Kamila Nowak, Mateusz Nowak, Joanna Pusiak, Mikołaj Stachowiak, Tomasz Stefan, Mateusz Wawrzyński, Aneta Wita, Łukasz Włodarczyk, Angelika Zboralska, Monika Zyg, Patrycja Zygalska klasa IIIa
 
Klasa 3b - rok szkolny 2005/2006 PDF Drukuj Email
Barczewski Leszek, Bordych Błażej, Jodko Tomasz, Knobel Paulina, Kubaczyk Mateusz, Kuczyk Rafał, Nadobnik Magdalena, Nowak Krzysztof, Nowak Aneta, Pajączkowski Bartosz, Piątyszek Aleksandra, Półrolnik Patrycja, Półrolnik Damian, Raczkowia Natalia, Rzepa Natalia, Sporek Karolina, Staniszewski Emil, Śliwiński Mateusz, Trzybińska Rozalia, Wawrzyński Sebastian, Wyrębek Żaneta Klasa III a
 
Klasa 3a - rok szkolny 2005/2006 PDF Drukuj Email
Bargiel Jakub, Biniak Marta, Brudło Magdalena, Dubaniewicz Mateusz, Glubka Tomasz, Godziszewska Natalia, Janczewski Bartosz, Jasicki Paweł, Kempa Kinga, Kowalec Paulina, Kubaś Katarzyna, Maciszonek Marta, Nowak Agnieszka, Pikuła Justyna, Pusiak Artur, Raczkowiak Beata, Ratajczak Patrycja, Rutter Bartosz, Sawicka Patrycja, Siwek Artur, Skałecki Hubert, Skrzypek Arleta, Szymański Emil, Weiman Ewa, Wojtkowiak Marcelina, Żok Patrycja Klasa III a
 
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de