Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Uczniowie
13.11.2018.
Uczniowie
klasa 3 gimnazjum PDF Drukuj Email

wychowawca: Agnieszka Drzewiecka 

Marcin Antkowiak, Dawid Bąba, Żaneta Binder, Krystian Groszek, Wiktoria Janczewska, Roksana Weronika Kaczmarek, Katarzyna Kasprzyk, Dominik Kuczyk, Wiktoria Leśnik, Dominika Lisiewicz, Tomasz Henryk Materna, Wiktoria Merda, Ewa Piszczek, Martyna Pławińska, Wioletta Prządka, Dawid Przymuszała, Oskar Ratajczak, Jakub Rogoziński, Oliwia Rybicka, Kacper Sammler, Paweł Skrzypczak, Eliza Sterna, Marta Sterna, Marcel Wielgosz, Kornelia Katarzyna Zmuda.


 
klasa 8a PDF Drukuj Email

wychowawca: Agnieszka Pusiak

Daria Abramowska, Oliwia Ceglarek, Zuzanna Dąbrowska, Oliwia Fornalkiewicz, Aleksander Gwardzik, Nicola Anna Koza, Wiktoria Krawczyk, Dominik Łuczak, Anatol Materna, Amelia Orwat, Kornelia Piątek, Jakub Piter, Albert Jeremi Siwek, Klaudia Tomiak, Martyna Tomiak, Oliwia Tomiak, Kamil Weil, Wiktoria Kramska, Amelia Górna, Karol Rogoziński.



 
klasa 8b PDF Drukuj Email

wychowawca: Kamila Siwek

Marcelina Banach, Nikodem Babiński, Jakub Golczak, Aleksandra Groszek, Kamila Handzewniak, Adam Janczewski, Bartosz Jędrzejczak, Jonasz Matysik, Mateusz Pluskota, Dominika Pławińska, Aleksander Rybicki, Dominika Rzepa, Tobiasz Skrzypczak, Karolina Szkuta, Agata Tomiak, Sara Wita, Kinga Woźniak, Dominika Zielezińska, Mieszko Jan Szymankiewicz.

 
klasa 7a PDF Drukuj Email

wychowawca: Iwona Fornalik

Oliwia Zofia Ceglarek, Roksana Bronka, Paulina Anna Ceglarek, Sebastian Ceglarek, Michał Henryk Dubaniewicz, Julia Hałas, Emilia Hamrol, Dagmara Kaczmarek, Adrian Daniel Kanarek, Wojciech Kłosiński, Sandra Piszczek, Natalia Prządka, Michał Andrzej Rurkowski, Kacper Sikuciński, Julia Sobel, Martyna Stachowiak, Nikodem Wajmann, Antoni Wesołowski, Mateusz Rutter.

 
klasa 7b PDF Drukuj Email

wychowawca: Dorota Gwardzik

Łukasz Nowak, Zuzanna Sawicka, Tobiasz Drzewiecki, Karolina Dzioch, Marcel Górny, Kinga Głowacka, Klaudia Jędrzejczak, Dagmara Kluczyńska, Karol Leśnik, Karol Orwat, Marika Piosik, Nikodem Piosik, Marcelina Plotka, Emil Przybyła, Kacper Pucicki, Kacper Stachecki, Kamil Szkuta, Bolesław Łuka.

 
klasa 6a PDF Drukuj Email

wychowawca: Anna Wołek

Krzysztof Banaszak, Kacper Bąba, Maciej Czarnacki, Mateusz Kaczmarek, Wiktoria Kierecka, Maksymilian Kuczyk, Martyna Łysiak, Wiktoria Matysik, Maciej Michalski, Ewelina Pawlyta, Karol Piaskowy, Wiktoria Purolnik, Maria Rybicka, Wiktoria Springer, Amelia Śron, Oliwia Tylutka, Wojciech Wawrzyński, Łukasz Woga, Igor Górny.

 
klasa 6b PDF Drukuj Email

wychowawca: Katarzyna Pawliczak

Maja Banach, Marcel Paweł Benysek, Kamila Anna Borowiak, Olga Anna Janczewska, Michał Jaskuła, Paulina Krawczyk, Michał Wincenty Patalas, Dawid Pauch, Agata Piątyszek, Julia Przybyła, Paulina Sammler, Maja Halina Skorupinska, Kacper Tomiak, Marta Tomiak, Wiktoria Wieczorek, Zuzanna Bimkiewicz.

 
klasa 5a PDF Drukuj Email

wychowawca: Lucyna Barska

Jakub Brychcy, Kornelia Budzinska, Tobiasz Piotr Hełminski, Marcel Jodko, Oskar Krzysztof Kardaszewski, Maria Kasperska-Krawczyk, Wiktoria Maria Kryś, Klaudia Litwa, Mateusz Michalski, Gracjan Piosik, Julia Prządka, Maja Anna Przybyła, Olga Przywecka, Iga Aleksandra Pusiak, Kacper Szczepaniak, Alan Szymański, Patryk Śmiałek, Maria Wawrzyńska, Julia Zaklika, Amelia Natalia Binder, Oliwia Schulz.

 
klasa 5b PDF Drukuj Email
wychowawca: Zyta Materna
Agata Maria Browarczyk, Bartłomiej Jan Browarczyk, Rafał Ciesielski, Michał Dąbrowski, Dawid Gracjan Dechnik, Gabriela Dzioch, Maciej Grzegorek, Patryk Kalina, Krzysztof Łuka, Tomasz Kacper Nowak, Julita Pacyna, Filip Pikuła, Zofia Pikuła, Jacek Pławiński, Maciej Jan Szczapa, Gabriel Przywecki, Karolina Kulus, Malwina Radna-Kierzek, Kinga Wawrzyńska.
 
klasa 4a PDF Drukuj Email

wychowawca: Magdalena Kwinto

Igor Zofia Furmaniak, Judyta Grześkowiak, Olga Handzewniak, Eryk Kaczmarek, Nadia Barbara Kaminiarczyk, Igor Konopnicki, Stanisław Kryś, Bartosz Rabiega, Julia Wiktoria Raczkowiak, Julia Różycka, Hubert Rybicki, Jessica Dagmara Serweta, Aleksy Franciszek Sita, Adrianna Skrzypek, Monika Szkuta, Wiktor Ciesielski, Miłosz Myllerowicz, Natasza Pawłowicz, Marta Szofer, Igor Wróbel.

 
klasa 4b PDF Drukuj Email

wychowawca: Maria Karwatka

Zofia Purolnik, Konstancja Baryło, Piotr Błonka, Kacper Paweł Chlebowski, Julia Frankowska, Wojciech Gwardzik, Kornelia Kowalewska, Weronika Nitschke, Oliwia Rostek, Michał Woga, Martyna Śmiałek, Nikodem Marcin Chojnacki, Adrian Rutter, Alan Piszczek, Wiktor Jakub Początek, Jakub Jan Rybicki, Krystian Tomasz Tomiak, Jakub Woga.
 
klasa 3a PDF Drukuj Email

wychowawca: Renata Sawicka

Banaszak Blanka, Banaszak Julia, Ceglarek Maksymilian, Farulewski Filip, Kaczmarek Alan, Kaczmarek Piotr, Kaminiarczyk Natan, Kanarek Karolina, Kotlarski Filip, Kryś Nataniel, Łuczak Hanna, Matysiak Magdalena, Prządka Marcelina, Pucicki Patryk, Rogozińska Dorota, Różycki Adam, Skrzypek Julia, Skrzypek Wiktoria, Sobel Aleksander, Sudzik Aleksandra, Szymańska Katarzyna, Wielgosz Alan.

 
Klasa 3b PDF Drukuj Email

wychowawca: Bogumiła Kaczmarek

Benysek Zofia, Głowacki Ernest, Janczewska Samanta, Just Franciszek, Koszowska Karolina, Prządka Ksawery, Rogoziński Wiktor, Rożek Agata, Rożek Natalia, Stachowiak Alex, Stankowiak Hubert, Stempin Patryk, Tomiak Aleksandra, Wojciechowska Marcelina, Zboralski Hubert.

 
klasa 2a PDF Drukuj Email

wychowawca: Iwona Witkowska

Lena Maria Czarnacka, Milan Fefko, Klaudiusz Hałas, Tomasz Kardaszewski, Wiktor Jakub Materna, Filip Michałowski, Mateusz Napierała, Jesika Nowak, Kamil Nowak, Maja Nowak, Jakub Pawlyta, Malwina Pigłas, Maria Piosik, Filip Patryk Pusiak, Hubert Paweł Raczkowiak, Antoni Tadeusz Różycki, Dawid Szwaba, Tomasz Tomaszewski, Ignacy Wesołowski, Natalia Zaklika. .


 
klasa 2b PDF Drukuj Email

wychowawca: Emilia May

Paulina Andrzejewska, Barbara Furmaniak, Zuzanna Furmaniak, Fabian Grześkowiak, Wiktor Kuśnierz, Paweł Ługowski, Tatiana Materna, Sandra Nowotnik, Natalia Pauch, Feliks Plotka, Nadia Serweta, Mateusz Szofer, Hieronim Tomiak, Maria Albina Tomiak, Oliwier Wajs, Marta Zalisz.


 
klasa 1a PDF Drukuj Email

wychowawca: Magdalena Kwinto

Patryk Chojnacki, Wiktoria Drobnik, Adam Franc, Michał Gaweł, Maksymilian Grelak, Lena Janczewska, Anna Kawali, Mateusz Kazalski, Jakub Krystkowiak, Zofia Leśnik, Jagoda Przybyła, Kacper Rejman, Maja Skierecka, Katarzyna Skrzypczak, Michał Skrzypek, Faustyna Tomaszewska, Wojciech Wawrzyński..

 
 
klasa 1b PDF Drukuj Email

wychowawca: Maria Karwatka

Amelia Ceglarek, Lena Dąbrowska, Paulina Fornalkiewicz, Jakub Janek, Bartosz Jaskuła, Kacper Jodko, Bartłomiej Kaczmarek, Oliwia Kalina, Jan Kłosiński, Antoni Myllerowicz, Michał Nowak, Milan Pajączkowski, Oliwia Piątek, Olga Pikuła, Adam Rajman, Wojciech Skierecki, Maria Wiktoria Staniszewska, Maciej Zboralski.

 
 
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de