14.10.2019.
Wrzesień 2006 PDF Drukuj Email
21.10.2006.
  • 7 września br. klasy pierwsze nauczania zintegrowanego uczestniczyły w spotkaniu z policjantem ruchu drogowego nt. „Bezpiecznej drogi do szkoły”.
  • 11 i 25 września br. odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego gimnazjum i szkoły podstawowej.
  • 15 września br. po raz kolejny uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”.
  • 19 września br. odbyło się w naszej szkole spotkanie z rodzicami, poprzedzone prelekcją ks. W. Twardowskiego nt. Problemów wychowawczych i uzależnień.
  • 20 września br. odbyła się Rada pedagogiczna.
  • 21 września br. odbyło się ognisko integracyjne klasy Vb.
  • 23 września br. członkowie SKS Szkoły Podstawowej uczestniczyli w rajdzie rowerowym do Skansenu Budownictwa Ludowego w Wolsztynie.
  • 26 września br. uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w Europejskim Dniu Języków.
Zmieniony ( 21.10.2007. )