14.10.2019.
Grudzień 2008 r. PDF Drukuj Email
13.12.2008.
  • 3.12 – spotkanie z nurkami dla uczniów IV klas SP.
  • 4.12 – Wojewódzki Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy dla uczniów SP (wzięło udział 15 osób).
  • 4.12 – wycieczka klas IVA i VAB do Poznania.
  • 4.12 – konkurs języka niemieckiego dla uczniów gimnazjum.
  • 4.12 – konkurs humanistyczny z języka polskiego dla klas IV-VI.
  • 4.12 – konkurs plastyczny dla uczniów gimnazjum na „Najładniejszy portret Św. Mikołaja”.
  • 4.12 – konkurs chemiczny – udział wzięło 17 uczniów gimnazjum.
  • 4.12 – wieczorek poetycki „Być w życiu czy mieć w życiu” – czytanie konkursowe powieści K. Dickensa „Opowieść wigilijna”.
  • 6.12 – wycieczki nauczania zintegrowanego z okazji mikołajek.
  • 8.12 – rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego „Ozdoba świąteczna” w klasach nauczania zintegrowanego. Zwyciężyła Natalia Ciążyńska z kl. III A.
  • 9.12 – wyjazd uczniów klas gimnazjalnych na Szczyt Klimatyczny.
  • 10.12 – konkurs biologiczny – udział wzięło 18 uczniów.
  • 11.12 – koncert filharmonii zielonogórskiej dla klas nauczania zintegrowanego.
  • W ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA” – nasi uczniowie zebrali 649,73 zł na pomoc dla potrzebujących.
  • Wolontariat szkolny zorganizował:
    1. zbiórkę zabawek i żywości dla potrzebujących
    2. wieczorek andrzejkowy dla najmłodszych
    3. sprzedaż kartek świątecznych
    4. zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z  Litwy
  • przedstawienie „Brzydkie Kaczątko”
  • 13.12 – występ klasy III B nauczania zintegrowanego w dworku w Kiełpinach – wystawienie jasełek.

Informacje sportowe:

• 23-25.11 - wyjazd szesnastoosobowej grupy dziewcząt gimnazjum do Bucza na treningi z piłki ręcznej
  • 2.12 – gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Wynik: I miejsce chłopcy i III miejsce dziewczęta.
  • 5.12 – sportowe mikołajki dla klas I-III SP
  • 8.12 – Mistrzostwa Gminy Siedlec w piłce ręcznej SP. Reprezentacja chłopców wywalczyła 1 miejsce, a dziewcząt II miejsce w gminie Siedlec.
  • 9. 12 – sportowe mikołajki dla klas 0
  • 19. 12 – uczniowie ze swymi wychowawcami we wszystkich  klasach spożywali wigilię i dzielili się opłatkiem. Odbyło się spotkanie wszystkich pracowników szkoły, emerytów i zaproszonych gości połączone z akademią przygotowaną przez uczniów szkoły przy wspólnym wigilijnym stole.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2009 składam najserdeczniejsze życzenia Rodzicom Naszych Uczniów oraz wszystkim przyjaciołom naszej Szkoły.

Opracowała: Bogumiła Kaczmarek
Zmieniony ( 09.02.2010. )