Góra Grosza

Oplus_131072

Dziękujemy za udział w XXIV edycji akcji dobroczynnej. Łączną kwotę jaką udało się zebrać to 750 zł. Dzięki Waszej pomocy wsparcie otrzymały dzieci i ich rodziny m.in. warsztaty, wsparcie psychologiczne, konsultacje i terapie dla dzieci i opiekunów, pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Sukces w rejonie!

Wygenerowano za pomocą AI

W  dniu 22 marca odbyły się w Lesznie Rejonowe Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt w piłce ręcznej. Nasze zawodniczki w składzie: Julia Banaszak, Hanna Łuczak, Magdalena Matysiak, Dorota Rogozińska – bramkarka, Agata i Natalia Rożek, Wiktoria Skrzypek, Aleksandra Sudzik, Katarzyna Szymańska wywalczyły I miejsce,  znacznie wygrywając ze szkołą nr 13 z Leszna 17: 3. Jednocześnie zawodniczki zakwalifikowały się  po raz drugi do półfinału wojewódzkiego. Ogromne gratulacje!!!

Szkolny apel z okazji Dnia Kobiet i nie tylko

Wygenerowano za pomocą AI

Brunetki, blondynki…, słowami tej piosenki 12 marca rozpoczął się apel z okazji DNIA KOBIET.

Uczniowie klas V przedstawili ciekawą definicję kobiety, następnie zaprezentowali typy kobiet. Dziewczyny pokazały ,że mogą być sportsmenkami, kokietkami, kumpelami, zdolnymi dziewuszkami no i feministkami. Nie zabrakło historii Adama i Ewy. Na koniec zaprezentowała się współczesna Ewa, trochę nietypowa ale piękna jak Jennifer Lopez. Odpowiednia muzyka uatrakcyjniła występy, można było posłuchać takich standartów jak :”Być kobietą”, “Nie dokazuj miła nie dokazuj”, “Baby, ach te baby”, “Słaba płeć”. Uczniom klas piątych należą się podziękowania za przygotowanie przepięknego występu.