Strona główna arrow Erasmus plus arrow Z wizytą w szkole podstawowej Carlton Hill w Brighton UK
13.11.2018.
Z wizytą w szkole podstawowej Carlton Hill w Brighton UK PDF Drukuj Email
29.01.2016.
Brighton

W trakcie szkolenia metodyczno-językowego w Brighton miałyśmy okazję odwiedzić jedną z tamtejszych szkół podstawowych. Do Carlton Hill Primary School uczęszcza ok. 200 uczniów różnej narodowości w wieku od 5 do 12 lat.

Podczas wizyty w rolę przewodnika wcielił się 9-letni chłopiec. W ciągu godziny oprowadził nas po całej szkole – kalorii spaliłyśmy więcej niż ćwicząc z Chodakowską :)

Dzięki uprzejmości dyrekcji miałyśmy niesamowitą okazję zobaczyć:

• akademię na zakończenie roku szkolnego
  • zajęcia w klasie
  • zajęcia indywidualne z uczniem
  • pokój nauczycielski, sekretariat, bibliotekę i salę gimnastyczną
  • ogród z uprawianymi własnoręcznie warzywami i owocami
  • plac zabaw i boisko

Po zwiedzaniu szkoły rozmawiałyśmy z panią dyrektor oraz nauczycielami. Podzieliliśmy się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami i spostrzeżeniami. Bardzo dużo się nauczyłyśmy. Niektóre z rozwiązań mogłyśmy przenieść na własne podwórko.

Katarzyna Pawliczak, Anna Wołek

Zmieniony ( 29.01.2016. )