Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Erasmus plus arrow Nasza szkoła w europejskiej społeczności eTwinning
23.09.2021.
Nasza szkoła w europejskiej społeczności eTwinning PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
29.02.2016.

Nauczyciele naszej szkoły stale doskonalą swój warsztat pracy by dzięki temu być bardziej kreatywnym i nowoczesnym w edukacji młodego człowieka. Dzięki współpracy ze szkołą podstawową w Zbąszyniu, panie: Małgorzata Sobel, Emilia May, Katarzyna Pawliczak, Agnieszka Pusiak, Jolanta Pławińska, Agnieszka Drzewiecka, Kamila Siwek, Anna Przybyła, Iwona Witkowska i Anna Wołek uczestniczyły w warsztacie komputerowym programu eTwinning. Szkolenie prowadziła pani Dagmara Szczecińska z Nowej Soli, która jest ambasadorem eTwinning w woj. lubuskim.

Podczas warsztatów zarejestrowaliśmy się na platformie i poznaliśmy najważniejsze narzędzia potrzebne do pracy przy realizacji projektu eTwinning, zasady współpracy z nauczycielami z Unii Europejskiej i innych krajów, platformę do realizacji projektu TwinSpace.

eTwinning to nie tylko doskonalenie zawodowe nauczycieli, podnoszenie znajomości języka obcego, ale także poszerzanie horyzontów, kreatywność, nowatorstwo, współdziałanie w kształtowaniu młodego człowieka – europejczyka.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de