Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
19.04.2019.
Merry Christmas! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.12.2016.

Staropolskim obyczajem klasa 1a ZSPiG w Tuchorzy chciała złożyć wszystkim razem i każdemu z osobna życzenia świąteczne. Jako że nie mogliśmy zdecydować się w jakim języku to uczynić postanowiliśmy zaprezentować mały mix :-)

When na dworze biały snow, 
wtedy Christmas Święta są. 
Christmas tree ma bombek w bród, 
a na table pełno food. 
Karp fish swimming in the woda, 
kill him będzie very szkoda. 
When na niebie star zaświeci, 
Santa leci to the dzieci. 
I wish zdrowia dla for you 
and szczęśliwy new year too.

Dla tych którzy nie mogli być obecni na Koncercie Mikołajkowym prezentujemy piosenkę, którą wykonaliśmy w kościele. PS. przepraszam za literówkę w napisach końcowych ( oczywiście: everyone), wszystko przez te nieznośne chochliki...... Enjoy the show !!!!

 

Zmieniony ( 23.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de