Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Erasmus plus arrow Zajęcia w pracowni językowej
20.06.2019.
Zajęcia w pracowni językowej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
18.05.2017.

W ramach projektu "Róg obfitości- jedność w różnorodności (Erasmus plus)" uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w pracowni językowej.

Pośród plakatów, zdjęć, map i flag dzieci poznawały bliżej kulturę brytyjską. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak tablica interaktywna i możliwość wykonywania różnorodnych zadań używając swoich „ magicznych'' dłoni. Niestety póki co posiadamy tylko jedną taką tablicę i nie możemy mieć każdych zajęć w tej sali. Jest to jednak dobra motywacja dla uczniów ponieważ obiecałam im , że jeśli będą grzecznie, sumiennie i aktywnie pracować podczas zajęć z języka angielskiego to szybko tam wrócimy.

Teacher Kate

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de