Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Tuchorzy
24.11.2017.
List od Królowej PDF Drukuj Email
19.07.2017.

W kwietniu uczniowie naszej szkoły z inicjatywy nauczycielek j. angielskiego przygotowali laurki dla Queen Elizabeth II z okazji jej 91 urodzin. Z własnoręcznie przygotowanych kartek powstały przepiękne książeczki, do których uczniowie gimnazjum dołączyli krótki list z informacją o szkole w Tuchorzy. Nie ukrywam, że wszyscy mieliśmy cichą nadzieję na otrzymanie odpowiedzi.

Mijały tygodnie, nic nie nadchodziło a uczniowie chyba nawet o wszystkim zapomnieli. W pierwszym tygodniu wakacji otrzymaliśmy list od samej Królowej Elżbiety, jako że uczniów już w szkole nie było po Tuchorzy rozległ się krzyk radości tylko pań anglistek :-). Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych i nie możemy doczekać się ich min we wrześniu.

Teacher Kate