Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow English Corner arrow List od Królowej
19.04.2019.
List od Królowej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.07.2017.

W kwietniu uczniowie naszej szkoły z inicjatywy nauczycielek j. angielskiego przygotowali laurki dla Queen Elizabeth II z okazji jej 91 urodzin. Z własnoręcznie przygotowanych kartek powstały przepiękne książeczki, do których uczniowie gimnazjum dołączyli krótki list z informacją o szkole w Tuchorzy. Nie ukrywam, że wszyscy mieliśmy cichą nadzieję na otrzymanie odpowiedzi.

Mijały tygodnie, nic nie nadchodziło a uczniowie chyba nawet o wszystkim zapomnieli. W pierwszym tygodniu wakacji otrzymaliśmy list od samej Królowej Elżbiety, jako że uczniów już w szkole nie było po Tuchorzy rozległ się krzyk radości tylko pań anglistek :-). Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych i nie możemy doczekać się ich min we wrześniu.

Teacher Kate
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de