Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Wieczór z kolędą
16.02.2019.
Wieczór z kolędą PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
26.01.2018.

Śpiew kolęd zawsze wywołuje wielkie emocje. Dzięki współpracy szkoły, sołtysa, Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń i zespołu Tuchorzacy udało się zorganizować drugie już „Spotkanie z kolędą”. Wieczór z kolędą, który odbył się 17 lutego na Sali w Tuchorzy. Spotkanie przy kawie i ciastku, upieczonym przez naszych rodziców, rozpoczęło się jasełkami przygotowanymi przez uczniów klas IV. Następnie wystąpiła grupa pani Joanny Mikołajczak – Orwat, która dała koncert gitarowy. Wśród muzyków byli uczniowie naszej szkoły: Iga Pusiak, Wiktoria Springer, Oliwia Fornalkiewicz i Piotr Piaskowy. Dopełnieniem wieczoru był śpiew chóru męskiego Tuchorzcy. Również młodzież i pozostali goście włączyli się do wspólnego kolędowania. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: wójt gminy Siedlec - Jacek Kolesiński, przewodniczący Rady Gminy - Andrzej Kaźmierczak, dyrektor GOK-u - Agnieszka Kędziora oraz sołtysi okolicznych wsi. Impreza była wyjątkowo udana. Zapraszamy za rok.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de