Szko豉 Podstawowa w Tuchorzy
Papieskie Dzie這 Misyjne Dzieci PDF Drukuj Email
Wpisa: Administrator
31.01.2018.

Dnia 6 stycznia by這 安i皻o Objawienia Pa雟kiego – Trzech Kr鏊i, r闚nie tego dnia 鈍i皻ujemy Misyjny Dzie Dzieci. Tak jak trzej M璠rcy nie przyszli do Nowonarodzonego Kr鏊a z pustymi r瘯ami, tak dzieci naszej parafii i szko造 w tym dniu chcia造 ofiarowa Panu Jezusowi sw鎩 prezent. By這 nim pe軟e uczestnictwo w misyjnej dzia豉lno軼i Ko軼io豉. Na Mszy 安i皻ej uroczy軼ie 14 dzieci zosta這 w陰czonych w Papieskie Dzie這 Misyjne Dzieci. (PDMD)

Byli to:

• Banaszak Blanka
  • Banaszak Krzysztof
  • Farulewski Filip
  • Jodko Marcel
  • Kasperska – Krawczyk Maria
  • Prz康ka Julia
  • Prz康ka Marcelina
  • Pucicki Patryk
  • Pusiak Iga
  • Schulz Oliwia
  • Skrzypek Julia
  • Skrzypek Wiktoria
  • Tylutka Oliwia
  • Wawrzy雟ki Wojciech

W obecno軼i wszystkich zgromadzonych podj瘭i si dobrowolnie i z ochot zada jakie stawia im Misyjne Dzie這 wypowiadaj帷 poprzez przysi璕 s這wo „chcemy”. Solidarnie dzieli si z innymi oraz by ma造m misjonarzem, czyli stara si, 瞠by Pana Jezusa pozna造 dzieci na misjach. Na zako鎍zenie ks. Proboszcz pob這gos豉wi ich, aby przez swoj modlitw, s這wo i 鈍iadectwo 篡cia mog造 wytrwa w powzi皻ych postanowieniach, a przez to sta si rado軼i i nadziej Ko軼io豉 misyjnego. Po zako鎍zonej uroczysto軼i uczniowie otrzymali od kap豉na obrazki 安. J霩efa oraz kalendarze misyjne i „Misyjne drogi” od pana Mariana Kwa郾ik ze Zb御zynia, za co serdecznie podzi瘯owa造.

Opiekun dzieci – katechetka Bogumi豉 Nowak

« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »