Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Sport arrow Mistrzostwa w piłkę ręczną
09.08.2020.
Mistrzostwa w piłkę ręczną PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
04.02.2018.

W dniu 1 lutego 2018 roku w sali sportowej w Belęcinie rozegrano Mistrzostwa Gminy Siedlec w piłce ręcznej w kategorii chłopców w ramach XIX Wielkopolskich Igrzysk Dzieci, uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Udział wzięły 4 zespoły: SP Belęcin, SP Chobienice, SP Siedlec i SP Tuchorza, które rozegrały bardzo emocjonujące mecze każdy z każdym. Dopiero ostatnie spotkanie wyłoniło najlepszy zespół - SP Belęcin.

Rozegrane mecze:
  • Belęcin – Chobienice 19 – 1
  • Tuchorza – Siedlec 7 – 3
  • Chobienice – Siedlec 1 – 5
  • Belęcin – Tuchorza 6 – 2
  • Tuchorza – Chobienice 9 – 0
  • Siedlec – Belęcin 2 – 12

Zespół SP Tuchorza, który zajął II miejsce, będzie reprezentować Gminę Siedlec w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego, które zostaną rozegrane w dniu 27 lutego 2018 roku w sali sportowej MSS Świtezianka w Wolsztynie. Na zdjęciu drużyna w składzie: Kanarek Adrian, Przybyła Emil, Pucicki Kacper, Stachecki Kacper, Benysek Marcel, Górny Igor, Kaczmarek Mateusz, Kuczyk Maksymilian, Wawrzyński Wojciech, Michalski Maciej, Piaskowy Karol, Tomiak Kacper, Woga Łukasz oraz opiekunka Gwardzik Dorota i v-ce Wójt Gminy Siedlec Hieronim Birk.

Medale i dyplomy wręczał v-ce Wójt Gminy Siedlec Pan Hieronim Birk.

Zmieniony ( 04.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de