Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Sport arrow Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej
26.05.2020.
Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.03.2018.

Dnia 27 lutego reprezentacja klas IV-VI SP udała się na Mistrzostwa Powiatu Wolszyńskiego w piłce ręcznej. Oprócz naszej szkoły poszczególne gminy reprezentowały szkoły z Belęcina, Wolszyna nr 3 i nr 1, Przemętu i Bucza. Losowanie do grup nie było dla nas zbyt szczęśliwe i w ostateczności nie weszliśmy do półfinałów kończąc rozgrywki na V miejscu.

Szkołę Podstawową w Tuchorzy reprezentowali: Mateusz Kaczmarek, Maksymilian Kuczyk, Wojciech Wawrzyński, Łukasz Woga, Karol Piaskowy, Maciej Michalski, Adrian Kanarek, Tobiasz Drzewiecki, Emil Przybyła, Kacper Pucicki, Kacper Stachecki, Marcel Benysek, Igor Górny, Kacper Tomiak.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de