Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka do Zielonej Góry
17.12.2018.
Wycieczka do Zielonej Góry PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.03.2018.

Podczas ferii – 14 lutego klasy 2a i 2b nauczania zintegrowanego wyjechały na wycieczkę do Zielonej Góry. Pierwsze godziny pobytu dzieci spędziły w Sali Zabaw Bubuland. Było bardzo wesoło. Zadowoleni ze wspólnej zabawy udaliśmy się do restauracji McDonald's, gdzie zjedliśmy posiłek. Kolejnym punktem programu wycieczki był seans filmowy. Obejrzeliśmy ciekawy film pt. „Gnomy rozrabiają”.

Do domów wróciliśmy zmęczeni po całym dniu, ale zadowoleni i pełni wrażeń. Opiekunowie grupy: R. Sawicka

B. Kaczmarek, K. Wożakowska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de