Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Sport arrow Piłka ręczna dziewcząt
17.12.2018.
Piłka ręczna dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.03.2018.

1 marca na hali sportowej w Siedlcu odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt. Wzięły w nich udział szkoły z Siedlca, Belęcina, Chobienic oraz Tuchorzy. Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Kordus, Paulina Napierała, Kasia Kasprzyk, Wiktoria Merda, Wiktoria Leśnik, Martyna Pławińska, Oliwia Rybicka, Kornelia Zmuda, Zuzia Dąbrowska, Oliwia Fornalkiewicz, Kamila Handzewniak, Nikola Koza, Wiktoria Krawczyk, Dominika Rzepa, Wiktoria Kramska, Amelia Góra oraz Wiktoria Janczewska. Wyniki meczów prezentują się następująco:

  • Siedlec - Tuchorza 6:0
  • Belęcin – Chobienice 7:2
  • Tuchorza – Chobienice 2:1
  • Belęcin – Siedlec 6:5
  • Belęcin - Tuchorza 10:2
  • Siedlec – Chobienice 7:1
     
Dziewczyny z naszej szkoły dzielnie walczyły do samego końca i udało im się zdobyć III miejsce. Zawodniczki z Belęcina i Siedlca zdobyły I i II miejsce, dlatego wezmą udział w zawodach powiatowych. Oprócz nagród w postaci medali dla pierwszych 3 miejsc i dyplomów dla każdej drużyny, zostały nagrodzone również wyróżniające się zawodniczki. Z naszej szkoły nagrodę otrzymała Oliwia Rybicka.
Zmieniony ( 14.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de