Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Sport arrow piłka nożna w Belęcinie
26.05.2020.
piłka nożna w Belęcinie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.10.2018.

Dnia 11 października 2018 r. na hali sportowej w Belęcinie odbyły się Gminne rozgrywki w halowej piłce nożnej uczniów klas IV- VI. Do turnieju przystąpiły reprezentacje szkół z Tuchorzy, Belęcina, Siedlca, Kopanicy i Chobienic. W składzie drużyny z naszej szkoły znaleźli się: Mateusz Kaczmarek, Łukasz Woga, Wojciech Wawrzyński, Karol Piaskowy, Maciej Michalski, Maksymilian Kuczyk, Marcel Benysek, Kacper Tomiak i Igor Górny.

Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce SP Kopanica
  • II miejse SP Tuchorzsa
  • III miejsce SP Siedlec
  • IV miejsce SP Belęcina
  • V miejsce SP Chobienice

Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowały się szkoły z Kopanicy i Tuchorzy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de