Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Sport arrow Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
20.06.2019.
Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
27.10.2018.

23 października br reprezentacja chłopców z klasy VI wzięła udział w Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się w Wolsztynie na hali sportowej „Świtezianka”. Po raz pierwszy udało nam się zajść aż do finału, pokonując w grupie szkołę z Bucza i remisując z SP nr 1 Wolsztyn. W półfinale w ostatnich sekundach zdobyliśmy przewagę nad szkołą ze Starkowa i dzięki temu dotarliśmy do wąskiego finału, gdzie znów stanęliśmy naprzeciwko SP nr 1 Wolsztyn. Rywal w drugiej połowie okazał się silniejszy i tym sposobem ostatecznie zajęliśmy II miejsce, co i tak jest ogromnym sukcesem dla naszej szkoły.

W składzie drużyny znaleźli się: Mateusz Kaczmarek (bramkarz), Kacper Tomiak, Marcel Benysek, Igor Górny, Łukasz Woga, Maksymilian Kuczyk, Maciej Michalski, Wojciech Wawrzyński i Karol Piaskowy

DG

Zmieniony ( 27.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de