Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
17.07.2019.
Ekoolimpiada PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
06.11.2018.

Związek Międzygminny Obra zaprosił 20 uczniów z klas trzecich nauczania zintegrowanego do udziału w Ekoolimpiadzie. Odbyła się ona 22 października 2018 r. na sali "Świtezianka" w Wolsztynie. Impreza miała charakter sportowo - rekreacyjny, połączony z udziałem w zabawach i konkursach związanych ze znajomością zasad selektywnej zbiórki odpadów, dbałością o środowisko naturalne oraz sposobami ekologicznego stylu życia.

Nasi uczniowie dzielnie reprezentowali szkołę, tworząc zgraną drużynę dążącą do uzyskania wysokich wyników. Popisali się swoimi wiadomościami i umiejętnościami przed komisją konkursową. Wspólnymi silami wywalczyli wysoką pozycję, zdobywając II miejsce w powiecie. Do szkoły wrócili z pięknym pucharem oraz cennymi nagrodami książkowymi, które otrzymał każdy zawodnik. Ponadto dla najlepszych szkół ufundowano wycieczki do centrów edukacji ekologicznej, gdzie udamy się na wiosnę. Bardzo cieszymy się z udziału i wysokiej wygranej naszych uczniów oraz że dzieci rozumieją fakt, że liczy się udział grupy i wszyscy pracujemy na sukces całej drużyny.

Wychowawczynie klas 3a i 3b Renata Sawicka i Bogumiła Kaczmarek

Zmieniony ( 06.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de