Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
17.07.2019.
Dzień Głośnego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
07.11.2018.

Dnia 23 października obchodziliśmy w naszej szkole pierwszy Dzień Głośnego Czytania. Wszystko odbywało się na sali gimnastycznej, gdzie spotkały się wszystkie klasy nauczania i zerówki. Na początku organizatorzy przywitali wszystkich pięknym cytatem „Książka - to mistrz, co darmo nauki udziela, kto ją lubi - doradcę ma i przyjaciela,który z nim smutki dzieli, pomaga radości, chwilę nudów odpędza, osładza cierpkości ”. W dalszej części bajkę przeczytała pani dyrektor Małgorzata Sobel i pani wicedyrektor Jolanta Pławińska. Były zagadki i inscenizacja znanych bajek. Na koniec uczniowie wysłuchali fragmentu bajki o Franklinie i kto chciał mógł narysować ciąg dalszy bajki. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni małymi upominkami, a prace wiszą na gazetce szkolnej. Wszyscy bardzo dobrze się tego dnia bawili i mamy nadzieję, że kolejne dni będą odbywały się w kolejnych latach.

Zmieniony ( 07.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de