Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
21.08.2019.
Międzynarodowy Dzień Praw Dzieci PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
25.11.2018.

20 listopada to dzień uchwalenia Konwencji o prawach dziecka - najważniejszego dokumentu poświęconego dzieciom, dlatego dzień ten ogłoszono Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka. Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. My świętowaliśmy ten dzień w naszej szkole razem z organizacją UNICEF. Uczniowie i nauczyciele przyszli w tym dniu ubrani na niebiesko – w kolorze UNICEFU. W każdej klasie zostały przeprowadzone zajęcia na temat praw dziecka i ich ochrony. Na koniec uczniowie wykonali plakaty lub „drzewka zasad”,  z których została stworzona wystawa na gazetce koło stołówki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de