Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
20.06.2019.
Spotkanie z kolędą PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.12.2018.

Okres świąteczny to szczególny czas. Dlatego postanowiliśmy zorganizować 27 grudnia 2018 r. kolejne już „Spotkanie z kolędą”. Tym razem zostało ono zorganizowane w sali wiejskiej w Boruji przy pomocy sołtysa pana P. Kardaszewskiego, Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń z Boruji. Miało ono również szczególny charakter, ponieważ oprócz jasełek przedstawionych przez uczniów naszej szkoły, występów przedszkolaków i Tuchorzaków gościliśmy również zespół muzyczny z Białorusi i zespół Perły. Dzięki gościom mogliśmy posłuchać innego rodzaju muzyki, która podtrzymała w nas radość świątecznych dni.

Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: zastępca przewodniczącego Rady Gminy – Wiesław Żydzik, dyrektor GOK-u - Agnieszka Kędziora, dyrektor GZEASU – Eliza Filipowska, radny gminy – Stanisław Jedliński oraz sołtysi okolicznych wsi. Przy kawie i ciastku, upieczonym przez naszych rodziców, spędziliśmy miło i przyjemnie popołudnie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de