20.06.2019.
Spotkanie z kolędą PDF Drukuj Email
30.12.2018.

Okres świąteczny to szczególny czas. Dlatego postanowiliśmy zorganizować 27 grudnia 2018 r. kolejne już „Spotkanie z kolędą”. Tym razem zostało ono zorganizowane w sali wiejskiej w Boruji przy pomocy sołtysa pana P. Kardaszewskiego, Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń z Boruji. Miało ono również szczególny charakter, ponieważ oprócz jasełek przedstawionych przez uczniów naszej szkoły, występów przedszkolaków i Tuchorzaków gościliśmy również zespół muzyczny z Białorusi i zespół Perły. Dzięki gościom mogliśmy posłuchać innego rodzaju muzyki, która podtrzymała w nas radość świątecznych dni.

Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: zastępca przewodniczącego Rady Gminy – Wiesław Żydzik, dyrektor GOK-u - Agnieszka Kędziora, dyrektor GZEASU – Eliza Filipowska, radny gminy – Stanisław Jedliński oraz sołtysi okolicznych wsi. Przy kawie i ciastku, upieczonym przez naszych rodziców, spędziliśmy miło i przyjemnie popołudnie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.