Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Sport arrow Piłka ręczna
14.10.2019.
Piłka ręczna PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.02.2019.

Dnia 5 lutego br w Belęcinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Siedlec w Piłce Ręcznej Chłopców. Poszczególne szkoły reprezentowały: drużyna z Siedlca, Belęcina i Tuchorzy. W składzie reprezentacji SP Tuchorza znaleźli się: Mateusz Kaczmarek, Marcel Benysek, Kacper Tomiak, Maciej Michalski, Wojciech Wawrzyński, Karol Piaskowy, Tobiasz Hełmiński, Mateusz Michalski, Marcel Jodko, Igor Górny i Maksymilian Kuczyk. Pomimo braków w składzie reprezentacja naszej szkoły dzielnie wywalczyła I miejsce zdobywając tytuł Mistrza Gminy w piłce ręcznej. Gratulacje!!!

D.G.

Zmieniony ( 14.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de