Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Sport arrow Piłka ręczna chłopców
14.10.2019.
Piłka ręczna chłopców PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.02.2019.

20 lutego na hali sportowej Świtezianka w Wolsztynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Oprócz zespołu z Tuchorzy poszczególne gminy reprezentowały: SP Belęcin, SP nr3 Wolsztyn, SP nr 1 Wolsztyn, SP Starkowo i SP Bucz. Zespół po wygranym meczu ze Starkowem i porażce z SP nr3 Wolsztyn dostał się do rundy półfinałowej ostatecznie zajmując IV miejsce. W składzie SP Tuchorza byli: Igor Górny, Mateusz Kaczmarek, Kacper Tomiak, Marcel Benysek, Wojciech Wawrzyński, Maciej Michalski, Tobiasz Hełmiński, Rafał Ciesielski, Mateusz Michalski i Karol Piaskowy.

D.G. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de