Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
25.05.2019.
Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
06.03.2019.

27 lutego br. na Sali Sportowej w Belęcinie przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnoplskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Głównym celem OTWP jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie postaw w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Przygotowaniem młodziezy w naszej szkole zajęła się pani Renata Sawicka. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali bardzo wysoki poziom zajmując kolejno miejsca:

  • Łukasz Woga – 3miejsce
  • Wojciech Wawrzyński – 5 miejsce
  • Karol Piaskowy - 6 miejsce

Finalistom eliminacji gminnych wręczono dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminę Siedlec i OSP Siedlec. Laureaci konkursu, którzy pozytywnie przeszli etap ustny tj. Łukasz Woga i Wojtek Wawrzyński będą reprezentowali naszą szkołę w turnieju na szczeblu powiatowym.

Ł. Woga, W. Wawrzyński, K. Piaskowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de