Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
26.05.2020.
Wyjazd do Wroniaw PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.04.2019.

28 marca 2019 r. klasy drugie wyjechały na dwudniowa wycieczkę do Domu Wczasów Dziecięcych we Wroniawach. Po spotkaniu z wychowawcą i zapoznaniu się z regulaminem obowiązującym w pałacu dzieci udały się do swoich sypialni. Tam czekało na nich pierwsze zadanie – samodzielne ubieranie pościeli i rozpakowywanie swoich walizek. Potem zwiedzały pałac i poznały jego historię. Po wspólnym obiedzie przyszedł czas na zabawy w parku. Dzieci grały w piłkę, jeździły gokartami i bawiły się na placu zabaw. Po powrocie do budynku uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Następnie była kolacja i zabawy przy muzyce. Po dniu pełnym atrakcji przyszedł czas na odpoczynek.

Dla niektórych dzieci był to pierwszy samodzielny wyjazd z noclegiem. Wszyscy ten egzamin zdali celująco! Pełni wrażeń następnego dnia wróciliśmy do domu.

I.Witkowska i E.May

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de