Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
21.08.2019.
Przerwa na czytanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.05.2019.

9 maja uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji „Przerwa na czytanie” – ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. O godzinie 10.50 uczniowie w różnych grupach słuchali fragmentów książek. Najmłodszym czytały panie wychowawczynie tekst pod tytułem „Piękna i Bestia”. Trzecioklasiści wysłuchali baśni „Bzowa Babuleńka”. Uczniom klas piątych fragment „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa” przeczytał kolega, Maciej Grzegorek. Starszym czytała Julia Hałas „Telemacha w dżinsach”.

W akcji brało udział ok. 240 uczniów. Wszyscy z zainteresowaniem włączyli się do akcji. Uznali, że takie spędzenie przerwy było wartościowe.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de