20.06.2019.
Konkurs wiedzy przyrodniczo-ekologicznej PDF Drukuj Email
10.06.2019.

Światowy Dzień Środowiska został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku i obchodzony jest corocznie 5 czerwca w ponad 100 krajach dla przypomnienia głównych haseł konferencji dotyczących zgodności rozwoju cywilizacji z rozwojem ekologicznym otaczającego świata.

Z tej okazji zaprosiliśmy uczniów szkół z gminy Siedlec na kolejny już Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej, który od kilkunastu lat organizujemy w naszej szkole.

Jak co roku przyjechała do nas wspaniała młodzież, pasjonaci nauk przyrodniczych wraz ze swoimi nauczycielkami przyrody i biologii: paniami E. Weil, U. Rau i J. Rostkowską.

Dziękujemy uczestnikom za udział i sprawdzenie swoich wiadomości w zakresie wiedzy o środowisku naturalnym i jego ochronie. Dziękujemy za pracę komisji konkursowej: panu A. Szymankiewiczowi oraz paniom: B. Nowak i A. Drzewieckiej. Dziękujemy również naszym sponsorom. Niezmiennie od lat nas wspomagają: Koło Łowieckie ,,Drop”, Nadleśnictwo Wolsztyn , Związek Międzygminny Obra oraz dyrekcja naszej szkoły.

Oto wyniki Gminnego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo Ekologicznej w roku szkolnym 2018/2019

• 1 miejsce: Krzysztof Banaszak – Tuchorza
  • 2 miejsce: Wiktoria Jon – Kopanica
  • 3 miejsce: Zuzanna Zmuda – Kopanica
  • 4 miejsce: Jakub Wasiek – Belęcin
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom przeogromnej wiedzy wykraczającej poza program nauczania w szkole!

Organizatorzy: B. Kaczmarek, Z. Materna, E. Bajonczak

Zmieniony ( 11.06.2019. )