15.09.2019.
Wycieczka do Wrocławia PDF Drukuj Email
24.06.2019.

W dniach 6-7 czerwca 2019 uczniowie klas czwartych ze Szkoły Podstawowej w Tuchorzy udali się na wycieczkę do Wrocławia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Afrykarium we Wrocławskim ZOO. Następnie obejrzeliśmy Fontannę Multimedialną, Ogród Japoński, Halę Stulecia i nową atrakcję Wrocławia - HYDROPOLIS, dzięki któremu można się wiele dowiedzieć o znaczeniu i roli wody na naszej planecie. Drugi dzień upłynął pod znakiem zwiedzania Starego Miasta, Rynku, placu Solnego, Uniwersytetu Wrocławskiego, mostu zakochanych, wrocławskich krasnali. Największe wrażenie zrobił na nas taras widokowy Sky Tower i Stadion Miejski zbudowany na Euro 2012.

W godzinach wieczornych szczęśliwie wróciliśmy do naszych domów, zmęczeni upałami, ale zadowoleni i pełni nowych wrażeń.