15.09.2019.
Rozpoczęcie roku szkolnego i otwarcie sali sportowej. PDF Drukuj Email
09.09.2019.

2 Września 2019 r. rozpoczął się kolejny rok szkolny. Dla naszej społeczności szkolnej był to szczególny dzień. Po mszy świętej wszyscy spotkali się przed budynkiem nowo wybudowanej sali gimnastycznej by uczestniczyć w uroczystym jej otwarciu.

Po przywitaniu przez panią dyrektor Małgorzatę Sobel głos zabrali zaproszeni gości m. in. wójt gminy Siedlec Jacek Kolesiński i starosta powiatu wolsztyńskiego Jacek Skrobisz. Ksiądz proboszcz Przemysław Kujawa poświęcił obiekt, aby przez wiele następnych lat służył całej społeczności lokalnej. Następnie uroczyście przecięto wstęgę. Uczniowie i absolwenci szkoły pod opieką nauczycieli przygotowali akademię. Po wielu latach starań w końcu nasza szkoła doczekała się pięknej hali sportowej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

JP

Zmieniony ( 09.09.2019. )