Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
22.01.2020.
Apel porządkowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.09.2019.

5 września 2019 roku odbył się pierwszy apel porządkowy w naszej szkole. Pani dyrektor Małgorzata Sobel przypomniała zasady zachowania się w szkole i podczas drogi do domu. Zapoznała z nowym systemem oceniania zachowania. Wręczyła również nagrody uczniom, którzy zdobyli wyróżnienie w konkursie „Ja za 20 lat”, który był organizowany w ramach tegorocznej ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Uczniowie wyróżnieni to: Wiktor Początek, Marta Tomiak, Igor Wróbel, Julia Raczkowiak, Julia Różycka, Alan Piszczek, Oliwia Rostek. Natomiast Aleksemu Sicie udało się zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce i po odbiór nagrody uda się do głównej siedziby w Warszawie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de